Povezane vesti
Akcije banaka u svetu pale, uprkos uveravanjima predsednika SAD
IndeksOnline 14.03.2023
VAŠINGTON – Akcije banaka u Aziji i Evropi su pale, uprkos uveravanjima predsednika Džozefa Bajdena da je finansijski sistem SAD siguran nakon kolapsa dve velike američke banke. Pad je usledio nakon što su vlasti SAD objavile niz mera da bi uverili… »
Akcije banaka u Aziji i Evropi pale uprkos uveravanjima predsednika SAD
Radio sto plus 14.03.2023
Pad akcija zabeležen je nakon što su vlasti preduzele mere da zaštite depozite klijenata u Silicon Valley Bank – SVB i Signature Bank, navodi se u sinoć objavljenom izveštaju. Američki predsednik Džozef Bajden je obećao da će učiniti “šta… »
Vesti dana »

Uživo tenzije na protestu u Beogradu: Blokader krenuo s puškom, uhapšen vozač u Žarkovu! Konfuzija oko centralnog mesta okupljanja
Kurir pre 52 minutajoš 42 povezane

BLOG UŽIVO „Pumpaj, pumpaj“ odjekuje Novim Beogradom, blokirana Autokomanda: Bajkeri i 63 padobranska formirali zaštitini prsten kod Skupštine
Nova pre 28 minutajoš 81 povezana

Protest „15. za 15“: Građani se okupljaju širom grada, incident na Žarkovu
Insajder pre 53 minutajoš 14 povezanih