Povezane vesti

Posle tuče lekara u Sokobanji oglasio se advokat povređenog! Okršaj je prijavljen, ali je tu sve stalo (foto)

Posle tuče lekara u Sokobanji oglasio se advokat povređenog! Okršaj je prijavljen, ali je tu sve stalo (foto)

Kurir 14.03.2023
Okršaj između dvojice lekara prijavljen je policiji, Lekarskoj komori i Ministarstvu zdravlja, detalje niko ne iznosi, a direktorka ustanove ne želi da se o tome piše. U Specijalnoj bolnici za nespecifične plućne bolesti " Sokobanja" desio se… »
Tuča lekara u Sokobanji, jedan od njih završio s hematomom i dva reza na glavi

Tuča lekara u Sokobanji, jedan od njih završio s hematomom i dva reza na glavi

Nova 14.03.2023
U Specijalnoj bolnici za nespecifične plućne bolesti "Sokobanja" došlo je do tuče dvojice lekara, saznaje Nova.rs. Specijalista pneumafiziologije i pomoćnik direktora za medicinu Dragan Stanojević napadnut je, kako tvrdi naš izvor, od strane svog… »
Potukli se lekari u Sokobanji: Obračun se odigrao u bolnici: Kolega me je napao, imam povrede glave!

Potukli se lekari u Sokobanji: Obračun se odigrao u bolnici: Kolega me je napao, imam povrede glave!

Blic 14.03.2023
U Specijalnoj bolnici za nespecifične plućne bolesti "Sokobanja" došlo je do tuče lekara. Naime, specijalista pneumafiziologije i pomoćnik direktora za medicinu D.S. napadnut je od strane svog kolege. Kako je potvrdio napadnuti lekar, incident se… »
Lekari se potukli u Sokobanji! Jedan ima hematom i rezove na glavi! Obavešteni nadležni

Lekari se potukli u Sokobanji! Jedan ima hematom i rezove na glavi! Obavešteni nadležni

Kurir 14.03.2023
U Specijalnoj bolnici za nespecifične plućne bolesti " Sokobanja'' pre dve nedelje desio se fizički obračun dvojice lekara. Kako Kurir saznaje, okršaj se dogodio između doktora D. S. specijaliste pneumafiziologije i pomoćnika direktora koji je… »
Tuča lekara u bolnici "Sokobanja": Obaveštena i policija

Tuča lekara u bolnici "Sokobanja": Obaveštena i policija

Telegraf 14.03.2023
O incidentu je obaveštena policija. U Specijalnoj bolnici za nespecifične plućne bolesti "Sokobanja" došlo je do tuče lekara, saznaje Telegraf.rs. Naime, specijalista pneumafiziologije i pomoćnik direktora za medicinu D.S. napadnut je od strane svog… »

Vesti dana »