Povezane vesti

Pucali su na mene! Naš glumac bio u mutnom društvu - Nisam iz imućne porodice, bio sam spreman na sve! Falilo mi je para

Pucali su na mene! Naš glumac bio u mutnom društvu - Nisam iz imućne porodice, bio sam spreman na sve! Falilo mi je para

Mondo 14.03.2023
Zvezda mnogobrojnih domaćih filmova i serija novije generacije, Miloš Petrović Trojpec istakao je da je kao veoma mlad bio je povodljiv za društvom. Zvezda mnogobrojnih domaćih filmova i serija novije generacije, Miloš Petrović Trojpec istakao je… »
Na njega su pucali i potezali noževe: Naš poznati glumac imao problema sa zakonom, progovorio o odrastanju na ulici

Na njega su pucali i potezali noževe: Naš poznati glumac imao problema sa zakonom, progovorio o odrastanju na ulici

Kurir 14.03.2023
Glumac Miloš Petrović Trojpec gostovao je u jednoj emisiji, gde je govorio o svom odrastanju na Voždovcu i na Čuburi. Kako je rekao, kao veoma mlad bio je povodljiv za društvom, pa je pod uticajem starijih momaka imao problema sa zakonom. Otkrio je i… »
"Pucali su na mene i potezali noževe": Naš glumac imao problema sa zakonom, odrastao na ulici: "Bio sam spreman na sve"

"Pucali su na mene i potezali noževe": Naš glumac imao problema sa zakonom, odrastao na ulici: "Bio sam spreman na sve"

Blic 14.03.2023
Glumac Miloš Petrović Trojpec progovorio je u jednoj emisiji o svom odrastanju na Voždovcu i na Čuburi. Kako je rekao, kao veoma mlad bio je povodljiv za društvom, pa je pod uticajem starijih momaka imao problema sa zakonom. Miloš je otkrio i da je… »

Vesti dana »