Povezane vesti

Posle 30 godina braka otkrila istinu: Biljana Jevtić progovorila o početku veze s Acom - Ne znam kako sam izdržala!

Posle 30 godina braka otkrila istinu: Biljana Jevtić progovorila o početku veze s Acom - Ne znam kako sam izdržala!

Mondo 14.03.2023
Biljana Jevtić i Aca Ilić zaljubili su se jedno u drugo na prvi pogled, a danas su jedan od najskladnijih parova na estradi. Biljana Jevtić i Aca Ilić zaljubili su se jedno u drugo na prvi pogled, a danas su jedan od najskladnijih parova na estradi… »
"U kombiju smo razmenjivali nežnosti": Oni važe za jedan od najskladnijih parova na estradi, a ove detalje o njima niko nije…

"U kombiju smo razmenjivali nežnosti": Oni važe za jedan od najskladnijih parova na estradi, a ove detalje o njima niko nije…

Blic 14.03.2023
Biljana Jevtić i Aleksandar Ilić važe za jedan od najskladnijih estradnih parova, međutim na samom početku nije sve išlo tako glatko kao što je danas. Naime, Biljana je čekala skoro godinu dana da se vrati iz vojske, a ni sama ne zna kako joj je… »
Ovo mnogi nisu znali! Ljubav Biljane Jevtić i Ace Ilića bila na strašnom testu: Čekala ga 10 meseci, a on ih je spojio

Ovo mnogi nisu znali! Ljubav Biljane Jevtić i Ace Ilića bila na strašnom testu: Čekala ga 10 meseci, a on ih je spojio

Kurir 14.03.2023
Biljana Jevtić i Aleksandar Ilić važe za jedan od najskladnijih estradnih parova, ali nije sve bilo tako bajno i sjajno na početku. Naime, Biljana je Aleksandra čekala skoro godinu dana da se vrati iz vojske, a ni sama ne zna kako joj je pošlo za… »

Vesti dana »