Povezane vesti

Zasuče rukave i krene kod koza, a deca se igraju s jarićima! Srpski glumac grad zamenio selom - Prvo je bio veliki šok!

Zasuče rukave i krene kod koza, a deca se igraju s jarićima! Srpski glumac grad zamenio selom - Prvo je bio veliki šok!

Mondo 14.03.2023
Branko Janković pored glume razvio je seoski biznis, a zbog zdravijeg života tamo se i preselio sa porodicom. Branko Janković pored glume razvio je seoski biznis, a zbog zdravijeg života tamo se i preselio sa porodicom. Aleksandar Srećković Kubura… »
Moja deca se igraju s jarićima: Naš poznati glumac iz grada pobegao na selo pa prodaje sir i surutku! Evo zašto je doneo tu…

Moja deca se igraju s jarićima: Naš poznati glumac iz grada pobegao na selo pa prodaje sir i surutku! Evo zašto je doneo tu…

Kurir 14.03.2023
Branko Janković je, pored glumačkog posla, posvećen sopstvenom biznisu - proizvodnji sira, mleka i surutke. Glumac se pre nekoliko godina preselio u selo Gunjaci, kod Osečine, gde ima farmu sa kozama i bavi se preradom kozjeg mleka. Branko se sa… »
Glumac živi na selu i prodaje sir i surutku: "Treba da se zasuču rukavi, moja deca se igraju sa jarićima"

Glumac živi na selu i prodaje sir i surutku: "Treba da se zasuču rukavi, moja deca se igraju sa jarićima"

Blic 14.03.2023
Pored glumačkog posla Branko Janković je posvećen sopstvenom biznisu - proizvodnji sira, mleka i surutke. On se pre nekoliko godina preselio u selo Gunjaci, kod Osečine, gde ima farmu sa kozama i bavi se preradom kozjeg mleka. Branko je odlučio da se… »

Vesti dana »