Povezane vesti

Zaharova uzvratila Basti: Čudno je da zovete na „tradicionalnu večeru“ u vreme Velikog posta, dođite kad sve prođe na…

Zaharova uzvratila Basti: Čudno je da zovete na „tradicionalnu večeru“ u vreme Velikog posta, dođite kad sve prođe na…

Nova 15.03.2023
Ministar privrede Rade Basta pozvao je portparolku Ministarstva spoljnih poslova Ruske Federacija Mariju Zaharavu "na tradicionalnu srpsku večeru, ako zna kuda da dođe". On je na taj način reagovao na izjavu Zaharove koja je njegov poziv da Srbija… »
Basta ne menja stav po pitanju sankcija Rusiji i kaže da nije 'spavač' SNS-a

Basta ne menja stav po pitanju sankcija Rusiji i kaže da nije 'spavač' SNS-a

Beta 15.03.2023
Ministar privrede Rade Basta napisao je na svom Instagram nalogu da banalizacija njegovog jasnog stava po pitanju uvođenju sankcija Rusiji svedoči da mnogi u Srbiji nisu svesni ozbiljnosti situacije u kojoj se nalazi država i ističe da nije "spavač"… »
Basta ne menja stav po pitanju sankcija Rusiji i kaže da nije 'spavač' SNS

Basta ne menja stav po pitanju sankcija Rusiji i kaže da nije 'spavač' SNS

Novi magazin 15.03.2023
Ministar privrede Rade Basta napisao je na svom Instagram nalogu da banalizacija njegovog jasnog stava po pitanju uvođenju sankcija Rusiji svedoči da mnogi u Srbiji nisu svesni ozbiljnosti situacije u kojoj se nalazi država i ističe da nije "spavač"… »
Basta: Jedva čekam da vidim ko će od ministara da se jasno izjasni po pitanju uvođenja sankcija Rusiji

Basta: Jedva čekam da vidim ko će od ministara da se jasno izjasni po pitanju uvođenja sankcija Rusiji

Insajder 15.03.2023
Moj stav je jasan, stojim uz predsednika Srbije Aleksandra Vučića u odbrani državnih i nacionalnih interesa, mislim svojom glavom i imam dovoljno hrabrosti i ozbiljnosti da iznesem svoj stav, napisao je na Instagramu ministar privrede Srbije Rade… »
Basta: Nisam "spavač" SNS

Basta: Nisam "spavač" SNS

Radio 021 15.03.2023
"Moj stav je jasan, stojim uz predsednika Srbije Aleksandra Vučića u odbrani državnih i nacionalnih interesa, mislim svojom glavom i imam dovoljno hrabrosti i ozbiljnosti da iznesem svoj stav." To je danas na Instagramu napisao ministar privrede Srbije… »
Palmin ministar koji traži sankcije protiv Rusije pozvao Zaharovu na "tradicionalnu srpsku večeru"

Palmin ministar koji traži sankcije protiv Rusije pozvao Zaharovu na "tradicionalnu srpsku večeru"

Blic 14.03.2023
Rade Basta, ministrar privrede odgovorio je večeras Mariji Zaharovoj, portparolu Ministarstva spoljnih poslova Rusije, nakon što ga je ona napala zbog njegove izjave da Vlada Srbije treba da uvede sankcije Rusiji. Basta je Zaharovu u pozvao na "srpsku… »
Ministar Basta odgovorio Mariji Zaharovoj, ali i Danasu

Ministar Basta odgovorio Mariji Zaharovoj, ali i Danasu

Danas 14.03.2023
Da je trebalo da se izjasni protiv pritiska SAD na njegovu zemlju, a ne sankcija Rusiji, izjavila je zvanična predstavnica Ministarstva spoljnih poslova Ruske Federacije Marija Zaharova reagujući na izjavu ministra privrede Radeta Baste, koji joj je… »

Vesti dana »