Povezane vesti

Ekskluzivno za kurir Rađen nikad iskreniji o dolasku prinove, otkrio da li mu je Kokićka čestitala a ovo će od sada biti…

Ekskluzivno za kurir Rađen nikad iskreniji o dolasku prinove, otkrio da li mu je Kokićka čestitala a ovo će od sada biti…

Kurir 15.03.2023
Supruga bivšeg vaterpoliste Nikole Rađena, Milica Ristić, juče se porodila i na svet donela dečaka kojem su dali ime Aleksej. Nikola je presrećan zbog toga što je dobio treće dete, a Milica koja se porodila carskim rezom se oseća dobro, isto kao… »
"Vraćam se nastupima već u aprilu" Žena Nikole Rađena se porodila, a vrlo brzo će opet pevati pred publikom

"Vraćam se nastupima već u aprilu" Žena Nikole Rađena se porodila, a vrlo brzo će opet pevati pred publikom

Kurir 15.03.2023
Pevačica Milica Ristić, supruga vaterpoliste Nikole Rađena, porodila se i na svet donela dečaka. Porođaj je obavljen carskim rezom. Nikoli Rađenu je ovo treće dete, jer iz braka sa pevačicom Anom Kokić ima dve ćerke. Milica neće praviti veliku… »
Rađenu rodila sina, a evo kada se vraća nastupima: Srpska pevačica nije bila razmažena trudnica - "Tako sam isplanirala"

Rađenu rodila sina, a evo kada se vraća nastupima: Srpska pevačica nije bila razmažena trudnica - "Tako sam isplanirala"

Mondo 15.03.2023
Milica i Nikola Rađen su dobili sina, što je pevačici prvo dete, a proslavljenom vaterpolisti treće - posle dve ćerke. Milica i Nikola Rađen su dobili sina, što je pevačici prvo dete, a proslavljenom vaterpolisti treće - posle dve ćerke. Supruga… »
"Vraćam se nastupima već u aprilu": Žena Nikole Rađena se porodila, a vrlo brzo će opet pevati pred publikom: "Tako sam…

"Vraćam se nastupima već u aprilu": Žena Nikole Rađena se porodila, a vrlo brzo će opet pevati pred publikom: "Tako sam…

Blic 15.03.2023
Pevačica Milica Ristić, supruga vaterpoliste Nikole Rađena, porodila se i na svet donela dečaka, o čemu se juče naširoko pričalo. Porođaj je obavljen carskim rezom, a Nikoli Rađenu je ovo treće dete, jer iz braka sa pevačicom Anom Kokić ima… »
Porodila se žena Nikole Rađena! Vaterpolista dobio treće dete, evo kog pola je beba

Porodila se žena Nikole Rađena! Vaterpolista dobio treće dete, evo kog pola je beba

Blic 14.03.2023
Pevačica Milica Ristić, supruga vaterpoliste Nikole Rađena, porodila se i na svet donela dečaka. Porođaj je obavljen carskim rezom, a Nikoli Rađenu je ovo treće dete. On iz braka sa pevačicom Anom Kokić ima dve ćerke, Ninu i Teu. Nikola Rađen i… »
Rađen postao otac treći put! Porodila se njegova žena Milica, na svet donela dečaka!

Rađen postao otac treći put! Porodila se njegova žena Milica, na svet donela dečaka!

Večernje novosti 14.03.2023
Stigle rode! Foto: Instagram printskrin/_milica_ristic/Arhiv Novosti Milica Rađen, supruga Nikole Rađena porodila se i na svet donela dečaka. Porođaj je obavljen carskim rezom. Podsetimo, Nikola Rađen i Milica Ristić, koji su sklopili građanski… »

Vesti dana »