Povezane vesti

Novaković: Iza uvredljivih grafita protiv mene stoji SNS, ostalo je još da nas fizički ugroze

Novaković: Iza uvredljivih grafita protiv mene stoji SNS, ostalo je još da nas fizički ugroze

Radio 021 15.03.2023
Predsednik novosadskog odbora Narodne stranke Borislav Novaković izjavio je, povodom uvredljivih grafita na njegov račun, da iza njih stoji Srpska napredna stranka. "Sve što je iz arsenala dopuštenih i nedopuštenih sredstava u političkoj borbi moglo… »
Novaković: Ostalo je još samo da me SNS i Vučić fizički ugroze

Novaković: Ostalo je još samo da me SNS i Vučić fizički ugroze

Novi magazin 15.03.2023
Predsednik novosadskog odbora Narodne stranke Borislav Novaković izjavio je danas, povodom uvredljivih grafita na njegov račun koji su se pojavili u tom gradu, da iza toga stoji Srpska napredna stranka (SNS). "Sve što je iz arsenala dopuštenih i… »
Novaković (Narodna stranka): Ostalo je još samo da me SNS i Vučić fizički ugroze

Novaković (Narodna stranka): Ostalo je još samo da me SNS i Vučić fizički ugroze

Radio sto plus 15.03.2023
“Spreman sam na sve i boriću se do kraja”, poručio je Novaković. U Novom Sadu jutros su osvanuli uvredljivi grafiti protiv Novakovića i profesora Pravnog fakulteta u tom gradu Bojana Pajtića, koji je bivši pokrajinski premijer i bivši lider… »
Naprednjački atak na pločnike: Francuz, lažljivica, lopov i psihopata

Naprednjački atak na pločnike: Francuz, lažljivica, lopov i psihopata

Vreme 15.03.2023
Komentar Nije baš sasvim jasno zašto se režim, koji u rukama ima bezmalo sve medije u zemlji, a koji joj služe kao toljaga za progon i disciplinovanje protivnika i neistomišljenicka, služi i „gerilskim“ načinom političke borbe. Nakon što su… »
Uvredljivi grafiti protiv Novakovića i Pajtića u Novom Sadu

Uvredljivi grafiti protiv Novakovića i Pajtića u Novom Sadu

Novi magazin 15.03.2023
U Novom Sadu jutros su osvanuli uvredljivi grafiti protiv predsednika Gradskog odbora Narodne stranke Borislava Novakovića i profesora Pravnog fakulteta u tom gradu Bojana Pajtića, koji je bivši pokrajinski premijer i bivši lider Demokratske stranke… »
U Beogradu grafiti i plakati i protiv Vučića – napisano „Aca izdaja“ i „Aca lažov“

U Beogradu grafiti i plakati i protiv Vučića – napisano „Aca izdaja“ i „Aca lažov“

Danas 15.03.2023
U blizini Tehničke škole GSP u beogradskoj opštini Vračar jutros su se pojavili grafiti i plakati protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Na trotorau ispod grafita „Milica lažljivica“, crnim sprejom je ispisano „Aca izdaja“. Na jednom… »
Posle „Milice lažljivice“ i „Miloša Francuza“ u Novom Sadu novi grafiti: „Bora psiho“ i „Pajtić lopov“

Posle „Milice lažljivice“ i „Miloša Francuza“ u Novom Sadu novi grafiti: „Bora psiho“ i „Pajtić lopov“

Danas 15.03.2023
Grafiti „Bora psiho“ i „Pajtić lopov“ pojavili su se na ulicama Novog Sada u sličnom maniru kao prethodno ostavljene političke poruke, piše 021.rs. Prošle sedmice na ulicama su primećeni grafiti „Miloš Francuz“ i „Milica… »
„Bora psiho“, „Pajtić lopov“: Novi uvredljivi grafiti u Novom Sadu

„Bora psiho“, „Pajtić lopov“: Novi uvredljivi grafiti u Novom Sadu

Nova 15.03.2023
Grafiti "Bora psiho" i "Pajtić lopov" pojavili su se na ulicama Novog Sada u sličnom maniru kao prethodno ostavljene političke poruke. Prošle sedmice na ulicama su primećeni grafiti „Miloš Francuz“ i „Milica lažljivica“ upereni protiv… »
FOTO Posle "Milice lažljivice" i "Miloša Francuza" novi grafiti: "Bora psiho" i "Pajtić lopov"

FOTO Posle "Milice lažljivice" i "Miloša Francuza" novi grafiti: "Bora psiho" i "Pajtić lopov"

Radio 021 15.03.2023
Grafiti "Bora psiho" i "Pajtić lopov" pojavili su se na ulicama Novog Sada u sličnom maniru kao prethodno ostavljene političke poruke. Prošle sedmice na ulicama su primećeni grafiti "Miloš Francuz" i "Milica lažljivica" upereni protiv predsednika… »

Vesti dana »