Povezane vesti

Zvezda posle preokreta slavila u Sremskoj Mitrovici i plasirala se u četvrtfinale Kupa Srbije (video)

Zvezda posle preokreta slavila u Sremskoj Mitrovici i plasirala se u četvrtfinale Kupa Srbije (video)

Sportski žurnal 15.03.2023
Radnički je poveo protiv beogradskog kluba, ali je šampion Srbije potom tri put zatresao mrežu rivala. RADNIČKI (SM) - CRVENA ZVEZDA 1:3 (1:1) Sremska Mitrovica - Stadion: FK Radnički. Sudija: Pavle Ilić. Žuti kartoni: Ilić, Protić, Čarapić, M… »
"To je meni na dušu!" Miloš Milojević baš nezadovoljan ponašanjem igrača Crvene zvezde, a evo i zašto (video)

"To je meni na dušu!" Miloš Milojević baš nezadovoljan ponašanjem igrača Crvene zvezde, a evo i zašto (video)

Večernje novosti 15.03.2023
Crvena zvezda je gostovala Radničkom iz Sremske Mitrovice u osmini finala Kupa Srbije, a iako epilog tog duela jeste zadiviljio stratega Srbije, nije u potpunosti i igra njegovih izabranika. FOTO: FK Crvena zvezda Podsetimo, Crvena zvezda je savladala… »
Kup Srbije: Sremci ipak nisu mogli do nove senzacije

Kup Srbije: Sremci ipak nisu mogli do nove senzacije

Dnevnik 15.03.2023
Posle eliminacije Partizana fudbaleri Radničkog iz Sremske Mitrovice nisu uspeli da načine novu senzaciju u Kupu. Crvena zvezda je zasluženo slavila i plasirala u četvrtfinale ovog takmičenja. Po kišom nakvašenom terenu teško je bilo igrati dobar… »
Milojević video brojne propuste: ''Meni na dušu, možda ih nisam dovoljno motivisao...''

Milojević video brojne propuste: ''Meni na dušu, možda ih nisam dovoljno motivisao...''

Sportske.net 15.03.2023
Crvena zvezda se plasirala danas u četvrtfinale Kuoa Srbije, savladala je ekipu Radničkog u Sremskoj Mitrovici sa 3:1, ali trener Miloš Milojević će imati šta da zameri svojim igračima posle ovog meča. ''Zadovoljan sam što smo prošli dalje, ali… »
Milojević posle trijumfa nad Radničkim: Nismo bili na odgovarajućem nivou

Milojević posle trijumfa nad Radničkim: Nismo bili na odgovarajućem nivou

Euronews 15.03.2023
Crvena zvezda je u Sremskoj Mitrovici pobedila Radnički sa 3:1 i na taj način se plasirala u četvrtfinale Kupa Srbije. Domaći su poveli sa bele tačke, ali je aktuelni šampion Srbije bez mnogo problema preokrenuo i rutinski priveo utakmicu kraju… »
Od senzacije do rapsodije: Autsajder poveo u Kupu protiv Zvezde, a onda je slika postala skroz crveno-bela (video)

Od senzacije do rapsodije: Autsajder poveo u Kupu protiv Zvezde, a onda je slika postala skroz crveno-bela (video)

Večernje novosti 15.03.2023
CRVENA zvezda se plasirala u četvrtfinale Kupa Srbije u fudbalu pobedivši u gostima Radnički iz Sremske Mitrovice sa 1:3 (1:1). FOTO: FK Crvena zvezda Šampion je od početka imao inicijativu, no naleti ekipe Miloša Milojevića odbijali su se o… »
Partizanov dželat želi da iznenadi zvezdu: Evo gde možete pratiti prenos utakmice!

Partizanov dželat želi da iznenadi zvezdu: Evo gde možete pratiti prenos utakmice!

Hot sport 15.03.2023
Biće zanimljivo! Danas su na programu tri preostala meča osmine finala Kupa Srbije. Crvena zvezda će od 15 časova gostovati u Sremskoj Mitrovici ekipi Radničkog koja je u prethodnoj rundi nakon bolje izvođenja penala slavila protiv Partizana. Sa… »
Učili na partizanovim greškama: Zvezda gostuje Radničkom iz Sremske Mitrovice u osmini finala Kupa Srbije u fudbalu

Učili na partizanovim greškama: Zvezda gostuje Radničkom iz Sremske Mitrovice u osmini finala Kupa Srbije u fudbalu

Večernje novosti 14.03.2023
UČILI na greškama komšija. Crvena zvezda sutra (15.00) gostuje Radničkom iz Sremske Mitrovice u osmini finala Kupa Srbije sa namerom da ne dozvoli drugoligašu da napravi još jedno veliko iznenađenje, kao što je to uradio protiv Partizana u… »

Vesti dana »