Povezane vesti

Gvardiola sprečio Halanda da obori Mesijev rekord

Gvardiola sprečio Halanda da obori Mesijev rekord

Politika 15.03.2023
Erling Haland napadač Mančester Sitija bio je nezadovoljan kada je zamenjen u 62. minutu susreta Lige šampiona između Mančester Sitija i RB Lajpciga na „Etihad stadionu”. Naime, u katastrofi Lajpciga od 7:0 sjajni norveški golgeter je do tog… »
Gvardiola otkrio kako ga je razočarala Džulija Roberts, Junajted objavio njene fotografije

Gvardiola otkrio kako ga je razočarala Džulija Roberts, Junajted objavio njene fotografije

Politika 15.03.2023
Mančester siti je sinoć sa 7:0 pobedio Lajpcig u revanš meču osmine finala Lige šampiona. To je predstavljalo veliko olakšanje za trenera engleske ekipe Pepa Gvardiolu, koji je pre utakmice naglasio da je ovo teška sezona za njega i njegov tim… »
Ferdinand: Holand je uništio Gvardiola

Ferdinand: Holand je uništio Gvardiola

Sport klub 15.03.2023
Podeli : Neverovatna partija Erlinga Holanda, koji je postigao pet golova u pobedio od 7:0 protiv Lajpciga u osmini finala Lige šampiona, udarna je tema na Ostrvu. Duel napadača Sitija, koji važi za najboljeg mladog špica na svetu i Hrvata Joška… »
Gvardiola: Mančester siti je najbolji? Ne, ima jedna ekipa koja igra bolji fudbal

Gvardiola: Mančester siti je najbolji? Ne, ima jedna ekipa koja igra bolji fudbal

Večernje novosti 15.03.2023
Mančester siti je sinoć deklasirao Lajpcig sa 7:0 u osmini finala Lige šampiona, Erling Haland je blistao, postigao je pet golova, a cela Evropa se divi norveškom napadaču, ali i igri ekipe koju sa klupe predvodi Pep Gvardiola. FOTO: AP Gvardiola se… »
Gvardiola: "Loša odbrana i poklonjeni golovi krivi za neuspehe u LŠ"

Gvardiola: "Loša odbrana i poklonjeni golovi krivi za neuspehe u LŠ"

Sportske.net 15.03.2023
Trener Mančester sitija Pep Gvardiola rekao je da je za neuspehe u Ligi šampiona bila kriva odbrana ekipe, a ne to što fudbaler Erling Haland nije bio u klubu. Siti se sinoć plasirao u četvrtfinale Lige šampiona, pošto je na svom terenu u revanšu… »
Gvardiola: Da sam ostavio Holanda dosađivao bi se

Gvardiola: Da sam ostavio Holanda dosađivao bi se

Sport klub 15.03.2023
Podeli : Fudbaler Mančester Sitija Erling Holand postigao j ečak pet golova u pobedi (7:0) svog tima nad Lajpcigom u Ligi šampiona, a njegov trener Pep Gvardiola u svom stilu je prokomentarisoa njegovu spektakularnu igru. „Erling je veoma mlad… »
Brojke fantastičnog norveškog napadača odavno izašle iz "normalnih okvira": Holandove igre bez granica ne prestaju

Brojke fantastičnog norveškog napadača odavno izašle iz "normalnih okvira": Holandove igre bez granica ne prestaju

Večernje novosti 15.03.2023
MAGIČNA noć Erlinga Bravta Holanda na "Etihadu" protiv Lajpciga u osmini finala Lige šampiona nešto je o čemu fudbalska Evropa bruji uz pitanje sa nevericom - koje su granice ovog fantastičnog napadača? FOTO: Tanjug/AP Pet lopti u mreži nemačkog… »
Gvardiola: Problemi u odbrani su krivci za prethodne neuspehe u Ligi šampiona

Gvardiola: Problemi u odbrani su krivci za prethodne neuspehe u Ligi šampiona

Beta 15.03.2023
Trener Mančester sitija Pep Gvardiola rekao je da je za neuspehe u Ligi šampiona bila kriva odbrana ekipe, a ne to što fudbaler Erling Haland nije bio u klubu. Siti se sinoć plasirao u četvrtfinale Lige šampiona, pošto je na svom terenu u revanšu… »
Dobijamo poslednja dva učesnika četvrtfinala Lige šampiona: Napoli i Real imaju prednost

Dobijamo poslednja dva učesnika četvrtfinala Lige šampiona: Napoli i Real imaju prednost

Euronews 15.03.2023
Poslastica osmine finala Lige šampiona je ostala za kraj. Nakon jučerašnjeg spektakla u Mančesteru, gde je Siti ponizio Lajpcig 7:0, pred nama su poslednje dve utakmice ove runde takmičenja na kojima se očekuje da "sve pršti". Napoli na svom terenu… »
Haland: Rekao sam Gvardioli da želim da postignem "dupli het-trik"

Haland: Rekao sam Gvardioli da želim da postignem "dupli het-trik"

Sportski žurnal 15.03.2023
Norvežanin je postao najmlađi fudbaler u istoriji, koji je stigao do 30 golova u Ligi šampiona. Fudbaler Mančester sitija Norvežanin Erling Haland priznao je da je želeo da postigne šest golova na revanš meču osmine finala Lige šampiona protiv… »
Gvardiola otkrio zbog čega je izveo Halanda

Gvardiola otkrio zbog čega je izveo Halanda

Sportski žurnal 15.03.2023
"Erling je veoma mlad, najbolje što sam mogao da uradim je da mu uskratim šansu da postigne šest golova. Da je to uradio sa 22 godine dosađivao bi se u budućnosti" Menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola izjavio je da je norveški napadač Erling… »
Da li je moguće šta radi Gvardiola!? Holand išao da sruši Mesijev rekord, ali Pep previše voli Lea - šok izjava!

Da li je moguće šta radi Gvardiola!? Holand išao da sruši Mesijev rekord, ali Pep previše voli Lea - šok izjava!

Mondo 15.03.2023
Pep Gvardiola jednostavno previše voli Lionela Mesija da bi Erlingu Holandu dopustio da mu tek tako sruši rekord u prvoj sezoni u Mančester sitiiju. Pep Gvardiola jednostavno previše voli Lionela Mesija da bi Erlingu Holandu dopustio da mu tek tako… »
Holand se naljutio? "Rekao sam Gvardioli, ali..."

Holand se naljutio? "Rekao sam Gvardioli, ali..."

Večernje novosti 15.03.2023
Fudbaler Mančester sitija Norvežanin Erling Holand priznao je da je želeo da postigne šest golova na revanš meču osmine finala Lige šampiona protiv Lajpciga, prenose britanski mediji. FOTO: Tanjug/AP Mančester siti je izborio plasman u… »
Šta je Haland rekao Pepu prilikom zamene i zbog čega je Džulija Roberts najveće razočaranje?

Šta je Haland rekao Pepu prilikom zamene i zbog čega je Džulija Roberts najveće razočaranje?

Sportske.net 15.03.2023
Erling Haland je želeo više, iako je izjednačio rekorde Mesija i Luisa Adrijana sa pet golova u meču Lige šampiona. "Želeo sam dupli het-trik, rekao sam Gvardioli posle zamene, ali tu ne mogu ništa", uz osmeh je komentarisao Norvežanin koji je… »
Haland se sinoć pridružio odabranom društvu: Evo ko je još postizao pet golova na jednoj utakmici Lige šampiona! (video)

Haland se sinoć pridružio odabranom društvu: Evo ko je još postizao pet golova na jednoj utakmici Lige šampiona! (video)

Hot sport 15.03.2023
Strašna partija! Mančester siti je sinoć demolirao RB Lajpcig iliti preciznije – Erling Haland je demolirao RB Lajpcig. U pobedi od 7:0, norveški fudbaler postigao je pet(!) golova, a izašao je sa terena u 63. minutu. Na taj način, Pep Gvardiola… »
Biće najskuplji na svetu, a sada mu se Evropa smeje: Holand razbio Hrvata, Siti se igrao sa igračem kojeg želi!

Biće najskuplji na svetu, a sada mu se Evropa smeje: Holand razbio Hrvata, Siti se igrao sa igračem kojeg želi!

Mondo 15.03.2023
Oglasio se čak i legendarni fudbaler Rio Ferdinand, koji je kritkovao njegovo izdanje. Oglasio se čak i legendarni fudbaler Rio Ferdinand, koji je kritkovao njegovo izdanje. Fudbaleri Mančester sitija deklasirali su Red bul Lajpcig (7:0) u nokaut fazi… »

Vesti dana »