Povezane vesti

Mali o kolapsu SVB: Nema straha od posledica po Srbiju

Mali o kolapsu SVB: Nema straha od posledica po Srbiju

Bloomberg Adria 15.03.2023
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je da nema straha od uticaja kolapsa američke Silicon Valley Bank na Srbiju, rekavši da srpsko tržište "nema čak ni indirektne veze sa posrnulom bankom". "Naše banke su stabilne, ceo sistem je stabilan… »
Siniša Mali o propasti američkih banaka i uticaju na Srbiju:"nemamo ni direktne, ni indirektne veze sa time"

Siniša Mali o propasti američkih banaka i uticaju na Srbiju:"nemamo ni direktne, ni indirektne veze sa time"

Blic 15.03.2023
Ministar Siniša Mali rekao je jutros da se ne slaže sa ocenama da je propast nekoliko američkih banaka početak najvećeg bankrota od velike recesije. "Važno je za našu privredu da mi nemamo ni direktne ni indirektne veze sa time, niti će biti… »
Mali: Bankarska kriza u Americi neće imati nikakav uticaj na privredu u Srbiji

Mali: Bankarska kriza u Americi neće imati nikakav uticaj na privredu u Srbiji

RTV 15.03.2023
BEOGRAD - Ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas da bankarska kriza u Americi neće ni direktno ni indirektno uticati na banke i uopšte finansijski i privredni sektor u Srbiji. "Ono što je važno za našu privredu je da mi nemamo nikakve… »
Mali: Kriza u Americi neće imati nikakav uticaj na privredu u Srbiji

Mali: Kriza u Americi neće imati nikakav uticaj na privredu u Srbiji

IndeksOnline 15.03.2023
BEOGRAD – Ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas da bankarska kriza u Americi neće ni direktno ni indirektno uticati na banke i uopšte finanasijski i privredni sektor u Srbiji. “Ono što je važno za našu privredu je da mi nemamo nikakve… »
Siniša Mali o krizi sa bankama u SAD: Nema posledica na naš finansijski sistem

Siniša Mali o krizi sa bankama u SAD: Nema posledica na naš finansijski sistem

Danas 15.03.2023
Prethodnh nedelja tri banke u SAD su likvidirane, najpre Silvergejt banka, a potom i SVB, Sillicon Valley Bank u drugom najvećem bankrotu u istoriji američkog bankarstva, teškom 209 milijardi dolara. Početkom ove nedelje isto se desilo i Signature… »
Mali: Kriza u Americi neće imati nikakav uticaj na privredu u Srbiji

Mali: Kriza u Americi neće imati nikakav uticaj na privredu u Srbiji

Dnevnik 15.03.2023
BEOGRAD: Ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas da bankarska kriza u Americi neće ni direktno ni indirektno uticati na banke i uopšte finanasijski i privredni sektor u Srbiji. "Ono što je važno za našu privredu je da mi nemamo nikakve… »
Mali: Kriza u Americi neće imati nikakav uticaj na privredu u Srbiji

Mali: Kriza u Americi neće imati nikakav uticaj na privredu u Srbiji

Vesti online 15.03.2023
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas da bankarska kriza u Americi neće ni direktno ni indirektno uticati na banke i uopšte finanasijski i privredni sektor u Srbiji. – Ono što je važno za našu privredu je da mi nemamo nikakve direktne ni… »
Mali: Kriza u Americi neće imati nikakav uticaj na privredu u Srbiji

Mali: Kriza u Americi neće imati nikakav uticaj na privredu u Srbiji

Euronews 15.03.2023
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je da bankarska kriza u Americi neće ni direktno ni indirektno uticati na banke i uopšte finansijski i privredni sektor u Srbiji. "Ono što je važno za našu privredu je da mi nemamo nikakve direktne ni… »
Kakav je uticaj propasti američkih banaka na Srbiju? Siniša Mali dao odgovor

Kakav je uticaj propasti američkih banaka na Srbiju? Siniša Mali dao odgovor

Telegraf 15.03.2023
Globalna kriza svakako utiče na srpsku privredu... Ministar finansija, Siniša Mali, izjavio je danas da bankarska kriza u Americi neće ni direktno ni indirektno uticati na banke i uopšte finanasijski i privredni sektor u Srbiji. - Ono što je važno… »

Vesti dana »