Povezane vesti

Ana Bekuta danima krila smrt bliskog člana porodice: Tek sad je smogla snage da progovori o tome

Ana Bekuta danima krila smrt bliskog člana porodice: Tek sad je smogla snage da progovori o tome

Svet & Skandal 15.03.2023
Majka Ane Bekute preminula je pre četrdeset dana, a pevačica o tome nije želela da govori u javnosti, koja je za njenu smrt saznala tek kada se Ana na svom Instagram profilu potresnim rečima oprostila od nje. Ata images – Prošlo je 40 dana otkako… »
Preminula majka Ane Bekute: Pevačica otkrila da je prošlo 40 dana od njene smrti i objavila emotivni video

Preminula majka Ane Bekute: Pevačica otkrila da je prošlo 40 dana od njene smrti i objavila emotivni video

Večernje novosti 15.03.2023
MAJKA Ane Bekute umrla je pre 40 dana, a pevačica se sada oglasila na Instagramu i oprostila se nje. Foto: Printscreen/Jutjub/Premijera - Prošlo je 40 dana otkako je u Carstvo nebesko otišla moja dobra majka Milica, a ja zauvek prestala da budem… »
Umrla majka ane bekute: Pevačica otkrila da je prošlo 40 dana od njene smrti, podelila emotivni video: "Mila moja, nisam…

Umrla majka ane bekute: Pevačica otkrila da je prošlo 40 dana od njene smrti, podelila emotivni video: "Mila moja, nisam…

Blic 15.03.2023
Pevačica Ana Bekuta na svom Instagram profilu otkrila je da je prošlo 40 dana od smrti njene majke Milice. Pevačica je ovim povodom na pomenutoj društvenoj mreži podelila video njihovih srećnih trenutaka. Kako je navela u potresnoj poruci, kada… »
Preminula majka Ane Bekute: Pevačica se oglasila potresnom porukom

Preminula majka Ane Bekute: Pevačica se oglasila potresnom porukom

Nova 15.03.2023
Majka Ana Bekuta umrla je pre četrdeset dana. Pevačica se do sada nije oglašavala ovim povodom i tek sada je na Instagramu objavila video kojim se oprostila od svoje mame Milice. „Prošlo je 40 dana otkako je u Carstvo nebesko otišla moja dobra… »
Preminula majka ane bekute: Pevačica 40 dana krila njenu smrti, a sad se uz potresne reči oprostila od mame Milice

Preminula majka ane bekute: Pevačica 40 dana krila njenu smrti, a sad se uz potresne reči oprostila od mame Milice

Kurir 15.03.2023
Majka Ana Bekuta umrla je pre četrdeset dana, a pevačica se tek sad oglasila na Instagramu i oprostila se od mame Milice. "Prošlo je 40 dana otkako je u Carstvo nebesko otišla moja dobra majka Milica, a ja zauvek prestala da budem nečije dete. Kada… »
Ana Bekuta krila smrt majke: Pevačica teško podnela udarac - oglasila se nakon 40 dana, potresnim rečima se oprostila

Ana Bekuta krila smrt majke: Pevačica teško podnela udarac - oglasila se nakon 40 dana, potresnim rečima se oprostila

Mondo 15.03.2023
Ana Bekuta saopštila da joj je pre 40 dana preminula majka Milica. Ana Bekuta saopštila da joj je pre 40 dana preminula majka Milica. Nakon teškog udarca i smrti voljenog partnera Milutina Mrkonjića, pevačica Ana Bekuta saopštila je još jednu… »

Vesti dana »