Povezane vesti

Ostala sam sama kao pas... Jovana Jeremić potresla javnost slikom - Da svi znaju odakle sam krenula i kako je bilo teško

Ostala sam sama kao pas... Jovana Jeremić potresla javnost slikom - Da svi znaju odakle sam krenula i kako je bilo teško

Mondo 15.03.2023
Jovana Jeremić je objavila fotografiju sa ćerkom iz stana u kojem je nekada živela, a slika je tu da je zauvek podseća na težak period. Jovana Jeremić je objavila fotografiju sa ćerkom iz stana u kojem je nekada živela, a slika je tu da je zauvek… »
"Ostala sam sama kao pas": Jovana Jeremić objavila nikad viđenu fotografiju, priznala koliko joj je nekad bilo teško

"Ostala sam sama kao pas": Jovana Jeremić objavila nikad viđenu fotografiju, priznala koliko joj je nekad bilo teško

Blic 15.03.2023
Voditeljka Jovana Jeremić je ćerku Leu dobila u braku sa Vojislavom Miloševićem, a nikada nije krila koliko je vezana za nju. Voditeljka se sada oglasila na svom Fejsbuk profilu gde je objavila fotografiju sa naslednicom, uz emotivan opis. - Ovu sliku… »
"Ostala sama kao pas" Jovana Jeremić objavila staru fotku iz oronulog stana, odlučila da samo pred njima kleči (foto)

"Ostala sama kao pas" Jovana Jeremić objavila staru fotku iz oronulog stana, odlučila da samo pred njima kleči (foto)

Kurir 15.03.2023
Voditeljka Jovana Jeremić jedna je od od popularnijih ličnosti, ali nije uvek bilo tako i do pre samo četiri godine bilo joj je veoma teško. Jovana je sada objavila fotografiju od pre nekoliko godina iz starog stana u kojem je živela sa ćerkicom… »

Vesti dana »