Povezane vesti

Naneli ušao u konflikt sa navijačem Partizana: „Reci mi to kad me budeš video – nemam poštovanja za tebe!“

Naneli ušao u konflikt sa navijačem Partizana: „Reci mi to kad me budeš video – nemam poštovanja za tebe!“

Hot sport 15.03.2023
Burno na Tviteru! Američki košarkaš koji nosi dres Partizana Mozzart Bet, Džejms Naneli, napisao je na Tviteru kratko i jasno: „Opusti se i budi realan„. Nakon toga uključio se jedan navijač koji mu je poručio: „Možda je za tebe ovo samo… »
„Šta govoriš, pričaj manje“: Džejms Naneli se preko Tvitera obračunava sa navijačem Partizana koji mu zatražio više…

„Šta govoriš, pričaj manje“: Džejms Naneli se preko Tvitera obračunava sa navijačem Partizana koji mu zatražio više…

Danas 15.03.2023
Košarkaš Partizana Džejms Naneli je ušao u raspravu sa jednim navijačem Partizana na Tviteru. Krilni igrač je poznat kao tih i povučen košarkaš na terenu, a i van njega. Živi porodičnim životom daleko od očiju javnosti i nikada nije bio tema… »
„Nemam poštovanja za tebe, pričaj manje“: Žestok sukob Nanelija i navijača Partizana

„Nemam poštovanja za tebe, pričaj manje“: Žestok sukob Nanelija i navijača Partizana

Nova 15.03.2023
Nije želeo da mu prećuti. Košarkaš Partizana Džejms Naneli je ušao u raspravu sa jednim navijačem Partizana na Tviteru. Na jedan komentar navijača crno-belih, Naneli je imao neočekivan odgovor. „Opusti se i budi realan“, napisao je NanelI… »

Vesti dana »

Francuska uz dosta muke savladala Austriju

Francuska uz dosta muke savladala Austriju

Danas pre 3 satajoš 3 povezane
Vremeplov: Rođen Ignjat Pavlas

Vremeplov: Rođen Ignjat Pavlas

RTV pre 5 satijoš 1 povezana
Igor Štimac ostao bez posla

Igor Štimac ostao bez posla

Sportske.net pre 5 satijoš 1 povezana