Povezane vesti

Slavlje u porodici Nataše Bekvalac: Njena poruka topi srca: "Bela moja, i da nisi moja krv, ja bih te odabrala"

Slavlje u porodici Nataše Bekvalac: Njena poruka topi srca: "Bela moja, i da nisi moja krv, ja bih te odabrala"

Blic 15.03.2023
Pevačica Nataša Bekvalac ima dve rođene sestre, Kristinu i Draganu za koje je vrlo vezana, a sada je na svom Instagram profilu Kristini posvetila emotivnu poruku povodom njenog rođendana. - Srećan rođendan! I da nisi moja sestra po krvi, moje srce i… »
"I da mi nisi sestra, opet bih te odabrala" Nataša Bekvalac uputila srceparajuću poruku sestri Kristini za rođendan

"I da mi nisi sestra, opet bih te odabrala" Nataša Bekvalac uputila srceparajuću poruku sestri Kristini za rođendan

Kurir 15.03.2023
Pevačica Nataša Bekvalac čestitala je rođendan svojoj sestri Kristini Bekvalac nikad emotivnijom porukom. - Srećan rođendan! I da nisi moja sestra po krvi, moje srce i duša opet bih te odabrala. Volim te rođena. Bela moja - napisala je Bekvalčeva… »
Emotivna čestitka: Nataša Bekvalac uputila sestri divne reči povodom rođendana (foto)

Emotivna čestitka: Nataša Bekvalac uputila sestri divne reči povodom rođendana (foto)

Večernje novosti 15.03.2023
PEVAČICA Nataša Bekvalac veoma emotivnom objavom čestitala je rođendan svojoj sestri Kristini. Foto: Printskrin/Instagram Naime, poznato je da su sestre veoma vezane, te neretko govore jedna o drugoj u javnosti, a takođe Kristina je zaslužna za… »

Vesti dana »