Povezane vesti
Poverenik: Najviše pritužbi zbog diskriminacije po osnovu nacionalne pripadnosti, starosti, pola
Beta 15.03.2023
Najveći broj pritužbi građana Povereniku za zaštitu ravnopravnosti u protekloj godini odnosio se na diskriminaciju po osnovu nacionalne pripadnosti, starosnog doba, zdravstvenog stanja, invaliditeta, pola, bračnog i porodičnog statusa, navodi se u… »
Poverenik: Najviše pritužbi zbog diskriminacije po osnovu nacionalne pripadnosti, starosti, pola
Radio sto plus 15.03.2023
Kako je saopšteno, Poverenik za zaštitu ravnopravnosti predao je Narodnoj skupštini trinaesti Redovni godišnji izveštaj u oblasti zaštite ravnopravnosti za 2022. godinu, u kome se navodi da je po pitanju nacionalne pripadnosti najveći broj pritužbi… »
Poverenici u Srbiji za godinu dana obratilo se 3.300 građana: Najviše pritužbi stiglo je po ovom osnovu
Telegraf 15.03.2023
Povereniku se tokom godine obratilo 3.300 građana koji su očekivali pomoć i podršku u ostvarivanju različiti prava i usluga, a postupak je vođen u 1.879 predmeta. Poverenici za zaštitu ravnopravnosti tokom 2022. obratilo se 3.300 građana, a najveći broj… »
Poverenica: Tokom 2022. godine najviše pritužbi po osnovu diskriminacije Roma
Insajder 15.03.2023
Poverenici za zaštitu ravnopravnosti tokom 2022. godine obratilo se 3.300 građana, a najveći broj pritužbi odnosio se na diskriminaciju po osnovu nacionalne pripadnosti, starosnog doba, zdravstvenog stanja, invaliditeta, pola, bračnog i porodičnog… »
Vesti dana »
UKRAJINSKA KRIZA: Preokret u odnosima – Moskva i Vašington obnavljaju vojni dijalog na visokom nivou
RTV pre 24 minutajoš 1 povezana
Oblačno i vetrovito, popodne prolazna kiša, na visokim planinama i slab sneg
RTV pre 24 minutajoš 3 povezane
Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Crvena zvezda - Makabi Tel Aviv u 27. kolu Evrolige
Telegraf pre 18 minutajoš 6 povezanih






