Povezane vesti
Leskovac dobio još dva javna toaleta, vrednost skoro 6 miliona dinara
Južne vesti 15.03.2023
U parku u Ulici kralja Petra i ispod brda Hisar od pre nekoliko dana postavljeni su javni toaleti koje će Leskovčani moći da koriste svakog dana od 7 do 20 sati, saopštavaju iz JKP Komunalac i dodaju da je ukupna vrednost investicije 5,9 miliona dinara… »
Leskovac dobio još jedan javni toalet
Jugmedia 15.03.2023
Javno komunalno preduzeće Komunalac obaveštava javnost da je u funkciju stavljen i sa radom počeo još jedan javni toalet na teritoriji grada Leskovca. Toalet se nalazi u ulici Kralja Petra Prvog između parka i pijace i biće otvoren svakog dana u periodu… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi Filozofskog fakulteta u Novom Sadu tvrde da su izbačeni iz objekta, oglasio se dekan: Promenili smo brave, zgrada će do daljnjeg biti zaključana (foto, video)
Blic pre 1 minutjoš 28 povezanih

Sankcije NIS-u biće odložene, zalihe goriva u Srbiji dovoljne za osam meseci
Vesti online pre 16 minutajoš 19 povezanih

Vremenska prognoza za utorak, 26. avgust: Ujutru sveže, tokom dana sunčano i toplo
Beta pre 2 satajoš 19 povezanih

Strašna tragedija na Staroj planini: Dečak (15) iz Aleksinca pao sa vodopada i poginuo pred roditeljima!
Blic pre 1 satjoš 32 povezane