Povezane vesti
Draganom Džajićem na Nemanju Vidića: Tuga u našim dušama
Vreme 15.03.2023
Lični stav Koliko god da je bilo jasno kako je Nemanja Vidić najbolje rješenje za srpski fudbal, isto je tako ubrzo postalo jasno da od toga neće biti ništa. No ipak, govorili smo u sebi, nema veze, nije strašno da izgubi od nekakvog lijevog ministra, to… »
Vladika Grigorije emotivno o Džajiću i Vidiću: „Tuga u našim dušama“
Nova 15.03.2023
Dragan Džajić izabran je u utorak za predsednika Fudbalskog saveza Srbije, a vladika Grigorije iskoristio je to kao povod za tekst. Izbori za predsednika FSS-a privukli su mnogo pažnje i to ne samo fudbalske javnosti, a Nemanja Vidić je pred same izbore… »
„Draganom Džajićem na Nemanju Vidića – Tuga u našim dušama“: Vladika Grigorije o izborima u FSS
Novi magazin 15.03.2023
Izbor Dragana Džajića za predsednika Fudbalskog saveza Srbije bio je povod da Vladika Grigorije napiše tekst za najnoviji broj nedeljnika Vreme. Pod naslovom „Draganom Džajićem na Nemanju Vidića: Tuga u našim dušama“ Episkop Dizeldorfski i Nemački u… »
Vesti dana »
Uživo (Foto/Video) Tramp u Kini: Kasni obraćanje predsednika SAD zbog neslaganja oko nošenja oružja agenata Tajne službe
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 68 povezanih
Vučić: Ekspo projekat ulazi u istoriju, svaki dan na gradilištu preko 3.500 radnika
RTS pre 4 minutajoš 17 povezanih
Ministarstvo poljoprivrede: Preduzete sve mere povodom utvrđenog prisustva hepatitisa A u zamrznutom voću
NIN pre 54 minutajoš 16 povezanih





