Povezane vesti
Đilas: Srbija pod neformalnim sankcijama EU-a
Al Jazeera 15.03.2023
Veliki poslovi koji su bili pred potpisivanjem, se otkazuju zbog neusklađivanja spoljne politike sa EU, rekao je predsjednik SSP-a. Predsjednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas ocijenio je da je Srbija pod “neformalnim sankcijama EU-a” jer se… »
Dragan Đilas: Srbija se i za sebe i za Kosovo bori boljim životom (VIDEO)
Glas Šumadije 15.03.2023
Opozicija u Srbiji je razjedinjena godinama. Pokušaj Saveza za Srbiju u početku je bio uspešan i to je do ovog trenutka najduža koalicija opozicionih stranaka, koja je opstala bez izbora. Što se Stranke slobode i pravde tiče, nama ne manjkaju ideje, nama… »
Đilas: Srbija pod neformalnim sankcijama EU, nema novih velikih investitora
Novi magazin 15.03.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas ocenio je danas da je Srbija pod "neformalnim sankcijama EU" jer se nije uskladila sa spoljnom politikom Unije. Đilas je na tribini "Srbija u Evropi", održanoj u Kragujevcu, rekao da se danas u… »
Đilas: Srbija pod neformalnim sankcijama EU, nema novih velikih investitora
Radio sto plus 15.03.2023
Đilas je na tribini “Srbija u Evropi”, održanoj u Kragujevcu, rekao da se danas u Srbiji realiziju investicije koje su ugovorene “još pre korone” a da “novih velikih investitora nema”. “Veliki poslovi koji su bili pred potpisivanjem, se otkazuju zbog… »
Vesti dana »
Večeras otvaranje Zimskih olimpijskih igara: Ovi takmičari predstavljaće Srbiju u Milanu i Kortini (foto)
Euronews pre 14 minutajoš 13 povezanih
Sudar automobila i kamiona kod Vreoca, dve osobe pognule, dve teško povređene
Beta pre 4 minutajoš 19 povezanih
Evropska komisija poziva na obustavu primene izmenjenih pravosudnih zakona
NIN pre 1 satjoš 6 povezanih
Luka Dončić povređen u pobedi LA Lejkersa nad Filadelfijom: Sledi dijagnostika
Euronews pre 44 minutajoš 12 povezanih





