Povezane vesti

Kaća Grujić priznala koliko ju je bolela tuđa ljubomora! (VIDEO)

Kaća Grujić priznala koliko ju je bolela tuđa ljubomora! (VIDEO)

Svet plus 16.03.2023
Pevačica Katarina Kaća Grujić priznala je koliko ju je bolela tuđa ljubomora! Nije mi bilo jasno jer ja nisam bila ljubomorna i sujetna ni na koga, pa sam se pitala zašto to drugi ljudi rade meni. Katarina Grujić bez zadrške je progovorila o svom… »
(Video) "imaš sređene ocene, tata ti je platio plasman": Katarina Grujić je od osnovne škole nailazila na osudu: "Bolela me…

(Video) "imaš sređene ocene, tata ti je platio plasman": Katarina Grujić je od osnovne škole nailazila na osudu: "Bolela me…

Blic 15.03.2023
Ove srede u 22 h samo na Blic televiziji u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" preko puta profesorke sedi pevačica Katarina Grujić koja bez zadrške govori o svom detinjstvu, ali i sa kakvim se sve komentarima susretala još od… »
(Video) "nisam želela da znaju za našu vezu, ljudima smeta tuđa sreća": Katarina Grujić i Gobeljić su dugo krili da su…

(Video) "nisam želela da znaju za našu vezu, ljudima smeta tuđa sreća": Katarina Grujić i Gobeljić su dugo krili da su…

Blic 15.03.2023
Pevačica Katarina Grujić u braku je sa fudbalerom Markom Gobeljićem. Katarina i Marko su dugo krili svoju vezu a pevačica je u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje samo na Blic televiziji na MTS kanalu 115, sredom u 22… »
(Video) "sa 20 godina sam uradila grudi, otac me je podržao": Katarina Grujić je oduvek bila svoja, odlučna i buntovna…

(Video) "sa 20 godina sam uradila grudi, otac me je podržao": Katarina Grujić je oduvek bila svoja, odlučna i buntovna…

Blic 15.03.2023
Pevačica Katarina Grujić gošća je emisije "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" u kojoj otvoreno priča o estetskoj hirurgiji kao i trenutku kada je roditeljima saopštila svoju odluku da želi da se podvrgne operaciji i to sa samo dvadeset… »

Vesti dana »