Povezane vesti

Vučić: Pozivam građane da veruju državnom rukovodstvu, budimo pametni, znamo šta radimo

Vučić: Pozivam građane da veruju državnom rukovodstvu, budimo pametni, znamo šta radimo

Politika 16.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se u 18 časova naciji iz zgrade Predsedništva. Vučić je govorio o temama od najvažnijeg državnog i nacionalnog značaja. Your browser doesn’t support video. Please download the file: video/youtube… »
Vučić: Verujte državi, znam šta radim!

Vučić: Verujte državi, znam šta radim!

Vesti online 16.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da sastanak u Ohridu u subotu, 18. marta nije nikakav sudbonosni dan i apelovao je na građane da “veruju svom rukovodstvu”. Nismo još dobili nacrt onoga što želi EU. – Ja ću pokušati da uradim… »
Vučić: Neće biti nikakav sudbonosni dan u Ohridu

Vučić: Neće biti nikakav sudbonosni dan u Ohridu

Blic 16.03.2023
- Pred nama su ni malo laki dani. Nisam danima davao izjave, želeći da napravimo najbolje odluke i da vam se obratim. Prethodnih dana smo razgovarali šta je neophodno da bi se postigla normalizacija, a to nije eufemizam za priznanje. To je za mene da… »
Vučić: Nismo još dobili nacrt onoga što želi EU, neću poturiti nekog drugog da potpiše

Vučić: Nismo još dobili nacrt onoga što želi EU, neću poturiti nekog drugog da potpiše

Insajder 16.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, u obraćanju građanima, da još nismo dobili nacrt onoga što želi EU, kao i da je naša strana dostavila svoj predlog, a albanska svoj. "Radio sam sa njima tri dana po tom pitanju, mi smo dostavili… »
U ovim teškim uslovima moramo naš mali brod da dovedemo do mirne luke: Predsednik Vučić poslao jasnu poruku narodu (foto)

U ovim teškim uslovima moramo naš mali brod da dovedemo do mirne luke: Predsednik Vučić poslao jasnu poruku narodu (foto)

Kurir 16.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je, obraćajući se danas naciji iz Predsedništva, između ostalog, pozvao građane Srbije da veruju u posvećenost, rodoljublje, ozbiljnost i snagu svog državnog rukovodstva. "Daćemo sve od sebe da sačuvamo mir… »
Vučić: I dalje nismo dobili nacrt onoga što želi EU; Nije sudbonosni dan u Ohridu, pokušaću da uradim najbolje za Srbiju

Vučić: I dalje nismo dobili nacrt onoga što želi EU; Nije sudbonosni dan u Ohridu, pokušaću da uradim najbolje za Srbiju

RTV 16.03.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u obraćanju javnosti da pred nama nisu nimalo laki dani. Vučić je izjavio da i dalje nismo dobili nacrt onoga što želi EU. "Mi smo dostavili svoj, a Albanci svoj predlog. Ništa još nismo… »
Vučić uoči sastanka u Ohridu: Mi nismo i dalje dobili nacrt onoga što želi EU

Vučić uoči sastanka u Ohridu: Mi nismo i dalje dobili nacrt onoga što želi EU

Euronews 16.03.2023
"I dalje nismo dobili nacrt onoga što želi EU, radio sam tri dana sa njima po tom pitanju. Mi smo dostavili svoj predlog, Albanci svoj - ništa još nismo dobili iz Brisela. Taj papir još ne postoji. Čim bude postojao obavestiću, ukazaću na sve što… »
Vučić: I dalje nismo dobili nacrt onoga što EU želi od nas, svi se nadaju da ću nešto da potpišem

Vučić: I dalje nismo dobili nacrt onoga što EU želi od nas, svi se nadaju da ću nešto da potpišem

Radio 021 16.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se u Ohridu ne očekuje nikakav sudbonosni dan. Naveo je da od Brisela još uvek nije stigao nikakav nacrt onoga što želi EU, da će Srbija nastaviti da radi sa Evropskom unijom i da neće odustati od… »
Vučić se danas u 18 sati obraća javnosti

Vučić se danas u 18 sati obraća javnosti

Blic 16.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratiće se javnosti danas u 18.00 časova. Vučić će se javnosti obratiti u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike, saopštila je pres služba predsednika Srbije. (Tanjug)… »

Vesti dana »