Povezane vesti

Vučić primio novog ambasadora Kube, zahvalio na podršci teritorijalnom integritetu Srbije

Vučić primio novog ambasadora Kube, zahvalio na podršci teritorijalnom integritetu Srbije

Blic 16.03.2023
Predsednik Aleksandar Vučić primio je danas akreditivna pisma novog ambasadora Republike Kube Lejda Ernesta Rodrigesa Ernandesa i tom prilikom izrazio zahvalnost na principijelnoj privrženosti Kube međunarodnom pravu i podršci suverenitetu i… »
Predsednik Srbije poželeo dobrodošlicu novim ambasadorima Kube i Mađarske

Predsednik Srbije poželeo dobrodošlicu novim ambasadorima Kube i Mađarske

Danas 16.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas akreditivna pisma ambasadora Mađarske Jožefa Zoltana Mađara i Kube Lejda Ernesta Rodrigesa Ernandesa, saopšteno je iz Vučićevog kabineta. Kako se navodi, Vučić je mađarskom ambasadoru poželeo… »
Vučić primio akreditive ambasadora Mađarske: Odnosi nikada na višem nivou

Vučić primio akreditive ambasadora Mađarske: Odnosi nikada na višem nivou

RTV 16.03.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas akreditivna pisma ambasadora Mađarske Jožefa Zoltana Mađara i izrazio ponos zbog iskrenog prijateljstva dve zemlje i bilateralnih odnosa, koji nikad nisu bili na višem nivou. Vučić je… »
Novi ambasador Kube kod Vučića, zahvalnost Srbije na podršci teritorijalnom integritetu

Novi ambasador Kube kod Vučića, zahvalnost Srbije na podršci teritorijalnom integritetu

RTV 16.03.2023
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić primio je danas akreditivna pisma novog ambasadora Republike Kube Lejda Ernesta Rodrigesa Ernandesa i tom prilikom izrazio zahvalnost na principijelnoj privrženosti Kube međunarodnom pravu i podršci suverenitetu… »
"Posvećenost Srbije prijateljskim odnosima" Vučić primio akreditivna pisma ambasadora Kube

"Posvećenost Srbije prijateljskim odnosima" Vučić primio akreditivna pisma ambasadora Kube

Kurir 16.03.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je akreditivna pisma novoimenovanog ambasadora Republike Kube Leida Ernesta Rodrigesa Ernandesa. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) - Poželeo sam… »
Poželeo sam srdačnu dobrodošlicu: Predsednik Srbije primio akreditivna pisma novog ambasadora Mađarske

Poželeo sam srdačnu dobrodošlicu: Predsednik Srbije primio akreditivna pisma novog ambasadora Mađarske

Kurir 16.03.2023
BEOGRAD - Poželeo sam srdačnu dobrodošlicu novom ambasadoru prijateljske Mađarske, uveren da ćemo nastaviti odličnu saradnju u svim oblastima od interesa za naše zemlje, objavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na zvaničnom Instagram nalogu… »

Vesti dana »