Povezane vesti

Medvedev: Đoković ima mnogo „hejtera”, nije lako biti najbolji teniser sveta

Medvedev: Đoković ima mnogo „hejtera”, nije lako biti najbolji teniser sveta

Politika 16.03.2023
INDIJAN VELS – Rus Danil Medvedev izjavio je da najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković ima veliki broj „hejtera” zbog toga što se nalazi na prvom mestu ATP liste, prenosi Jurosport. Medvedev je ukupno proveo 16 nedelja na prvom mestu ATP… »
Međedović u četvrtfinalu čelendžera u Mađarskoj: Srbin posle tri seta eliminisao Rumuna!

Međedović u četvrtfinalu čelendžera u Mađarskoj: Srbin posle tri seta eliminisao Rumuna!

Hot sport 16.03.2023
Hamad će od ponedeljka imati novi renking karijere Srpski teniser, Hamad Međedović, plasirao se u četvrtfinale čelendžera u Sekešfehervaru. On je bio bolji od rumunskog tenisera, Nikolasa Davida Jonela, sa 2:1, po setovima 6:4/2:6/7:6 nakon skoro… »
Međedović u četvrtfinalu ATP čelendžera u Sekešfehervaru

Međedović u četvrtfinalu ATP čelendžera u Sekešfehervaru

Sportski žurnal 16.03.2023
Dejvis kup reprezentativac Srbije boriće se za polufinale sa 179. igračem sveta Žomborom Pirošem iz Mađarske. Hamad Međedović plasirao se u četvrtfinale ATP čelendžera u Sekešfehervaru pobedom protiv Rumuna Nikolasa Davida Jonela u tri seta… »
Medvedev oprezan pred polufinale Indijan Velsa: „Frensis može da pobedi Novaka i Rafu kada ima svoj dan“!

Medvedev oprezan pred polufinale Indijan Velsa: „Frensis može da pobedi Novaka i Rafu kada ima svoj dan“!

Hot sport 16.03.2023
Rus zna da ga očekuje veoma težak i motivisan protivnik Ruski teniser, Danil Medvedev, sastaje se u polufinalu Indijan Velsa sa Amerikancem, Frensisom Tijafoom. Medvedev se nalazi u strašnoj formi, dobio je 18 mečeva u nizu i osvojio 3 titule, pre… »
Međedović stigao do četvrtfinala, izvesno i do rejtinga karijere!

Međedović stigao do četvrtfinala, izvesno i do rejtinga karijere!

Sportske.net 16.03.2023
Hamad Međedović je uspeo da se plasira u četvrtfinale turnira u Sekešfehervaru pošto je savladao danas rumunskog tenisera Nikolasa Jonela sa 2:1 u setovima, bilo je 6:4, 2:6 i 7:6 (1). Mladi srpski teniser je trenutno 217. na ATP listi, ali skoro… »
Medvedev: Žao mi je Ukrajinaca, ja sam za mir!

Medvedev: Žao mi je Ukrajinaca, ja sam za mir!

N1 Info 16.03.2023
Danil Medvedev se nalazi u strašnoj seriji pobeda. Rus je prošao u polufinale Indijan Velsa tako što je savladao Španca Davidoviča Fokinu, što je bio njegov 18. uzastopni trijumf. Za prolaz u finale na prvom turniru Masters serije u sezone igraće… »
Medvedev govorio o Đokoviću

Medvedev govorio o Đokoviću

Sportski žurnal 16.03.2023
Rus se plasirao u polufinale Indijan Velsa. Rus Danil Medvedev izjavio je da najbolji teniser sveta Novak Đoković ima veliki broj "hejtera" zbog toga što se nalazi na prvom mestu ATP liste, prenosi Jurosport. Medvedev je ukupno proveo 16 nedelja na… »
Može li Međedović do top 200? Novo četvrtfinale za Srbina, evo šta je potrebno da bi Hamad napravio ogroman iskorak

Može li Međedović do top 200? Novo četvrtfinale za Srbina, evo šta je potrebno da bi Hamad napravio ogroman iskorak

Večernje novosti 16.03.2023
Srpski teniser Hamad Međedović igra odlično u poslednje vreme, nakon polufinala u Bangaluru i osmine finala u Puneu, sada je stigao i u četvrtfinale Šekesfehervara u Mađarskoj. FOTO: M. Vukadinović Međedović je na putu do četvrtfinala savladao… »
Međedović u četvrtfinalu Sekešfehervara

Međedović u četvrtfinalu Sekešfehervara

Danas 16.03.2023
Teniser Hamad Međedović plasirao se u četvrtfinale ATP čelendžera u Sekešfehervaru, pošto je u drugom kolu savladao Rumuna Nikolasa Davida Jonela sa 2:1 u setovima (6:4, 2:6, 7:6). Devetnaestogodišnji Novopazarac, koji je kao 217. na ATP listi… »
Medvedev: Žao mi je Ukrajinaca, ja sam za mir!

Medvedev: Žao mi je Ukrajinaca, ja sam za mir!

Sport klub 16.03.2023
Podeli : Danil Medvedev se nalazi u strašnoj seriji pobeda. Rus je prošao u polufinale Indijan Velsa tako što je savladao Španca Davidoviča Fokinu, što je bio njegov 18. uzastopni trijumf. Za prolaz u finale na prvom turniru Masters serije u sezone… »
Medvedev: Đoković ima mnogo "hejtera"

Medvedev: Đoković ima mnogo "hejtera"

Dnevnik 16.03.2023
INDIJAN VELS: Rus Danil Medvedev izjavio je da najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković ima veliki broj "hejtera" zbog toga što se nalazi na prvom mestu ATP liste, prenosi Jurosport.l. Medvedev je ukupno proveo 16 nedelja na prvom mestu ATP liste… »
„Đoković ima mnogo mrzitelja“: Danil Medvedev izgovorio ono što mnogi misle

„Đoković ima mnogo mrzitelja“: Danil Medvedev izgovorio ono što mnogi misle

Novi magazin 16.03.2023
Pričajiući o pritisku kom su izloženi teniseri, polufinalista mastersa u Indijan Velsu opisao i položaj prvog reketa sveta. Na konferenciji za medije, povodom pobede nad Alehandrom Davidovičem Fokinom (2:0) i plasmana u Top 4, Danil Medvedev je… »
„Đoković ima mnogo mrzitelja“: Danil Medvedev izgovorio ono što mnogi misle

„Đoković ima mnogo mrzitelja“: Danil Medvedev izgovorio ono što mnogi misle

Danas 16.03.2023
Pričajiući o pritisku kom su izloženi teniseri, polufinalista mastersa u Indijan Velsu opisao i položaj prvog reketa sveta. Na konferenciji za medije, povodom pobede nad Alehandrom Davidovičem Fokinom (2:0) i plasmana u Top 4, Danil Medvedev je… »
Medvedev i Tijafo u polufinalu mastersa u Indijan Velsu

Medvedev i Tijafo u polufinalu mastersa u Indijan Velsu

Dnevnik 16.03.2023
INDIJAN VELS: Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se u polufinale mastersa u Indijan Velsu pošto je noćas pobedio Španca Alehandra Davidoviča Fokinu 6:3, 7:5. Meč je trajao sat i 44 minuta. Ruski teniser je napravio brejk u drugom gemu prvog seta… »
Medvedev u polufinalu Indijan Velsa

Medvedev u polufinalu Indijan Velsa

Sportski žurnal 16.03.2023
Rus će protiv Frensisa Tijafoa igrati za finale. Rus Danil Medvedev plasirao se u polufinale mastersa u Indijan Velsu pošto je pobedio Španca Alehandra Davidoviča Fokinu sa 6:3, 7:5. Medvedev, kojem je u oba seta bio dovoljan po jedan brejk, stigao je… »
Sakari preko Kvitove do polufinala Indijan Velsa

Sakari preko Kvitove do polufinala Indijan Velsa

Sportski žurnal 16.03.2023
Grkinja će se sastati sa Sabalenkom. Grkinja Marija Sakari plasirala se u polufinale turnira u Indijan Velsu pošto je pobedila Čehinju Petru Kvitovu sa 4:6, 7:5, 6:1. Do četvrte uzastopne pobede u Indijan Velsu u tri seta, Sakari je stigla posle dva… »
Medvedev i Tijafo u polufinalu mastersa u Indijan Velsu

Medvedev i Tijafo u polufinalu mastersa u Indijan Velsu

Vesti online 16.03.2023
Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se u polufinale mastersa u Indijan Velsu pošto je noćas pobedio Španca Alehandra Davidoviča Fokinu 6:3, 7:5. Meč je trajao sat i 44 minuta. Ruski teniser je napravio brejk u drugom gemu prvog seta, a onda je… »
Grčka teniserka Marija Sakari preokretom do polufinala turnira u Indijan Velsu

Grčka teniserka Marija Sakari preokretom do polufinala turnira u Indijan Velsu

Dnevnik 16.03.2023
INDIJAN VELS: Grčka teniserka Marija Sakari plasirala se u polufinale WTA turnira u Indijan Velsu, pošto je noćas pobedila Čehinju Petru Kvitovu 4:6, 7:5, 6:1. Meč je trajao dva sata i 15 minuta. Ovo je bio osmi međusobni duel grčke i češke… »
Svi smo mi Rusi: On je jedina šansa da "Ameri" ne sruše Novaka Đokovića

Svi smo mi Rusi: On je jedina šansa da "Ameri" ne sruše Novaka Đokovića

Večernje novosti 16.03.2023
Ruski teniser Danil Medvedev se plasirao u polufinale mastersa u Indijan Velsu, nakon što je savladao Alehandra Davidoviča Fokinu sa 2:0 (6:3, 7:5). FOTO: Tanjug/AP Na ovaj način Danil je stigao do nestvarne 18. pobede u nizu, što je u poslednjih… »
Medvedev u polufinalu Indijan Velsa

Medvedev u polufinalu Indijan Velsa

Novi magazin 16.03.2023
Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se prošle noći u polufinale mastersa u Indijan Velsu pošto je pobedio Španca Alehandra Davidoviča Fokinu sa 6:3, 7:5. Medvedev, kojem je u oba seta bio dovoljan po jedan brejk, stigao je do 18. uzastopne pobede… »
Medvedev i Tiafo prvi polufinalni par na Mastersu u Indijan Velsu

Medvedev i Tiafo prvi polufinalni par na Mastersu u Indijan Velsu

Euronews 16.03.2023
Danil Medvedev igra ubedljivo u ovoj godini, pobedom nad Alehandrom Davidovičem-Fokinom od 2:0 (6:3, 7:5) plasirao se u polufinale Mastersa u Indijan Velsu gde će se sastati sa Frensisom Tijafoom. Rus je napravio brejk već na startu i onda je suvereno… »
Indijan Vels - Medvedev ne staje, Rus u polufinalu!

Indijan Vels - Medvedev ne staje, Rus u polufinalu!

Sportske.net 16.03.2023
Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se u polufinale mastersa u Indijan Velsa nakon što je sa 2:0, po setovima 6:3, 7:5, savladao Španca Alehandra Davidoviča Fokinu za sat i 44 minuta igre. Medvedev je oduzeo servis protivniku već na startu meča… »
Indijan Vels - Sabalenka dobila rivalku, Sakari treći put preokrenula

Indijan Vels - Sabalenka dobila rivalku, Sakari treći put preokrenula

Sportske.net 16.03.2023
Arina Sabalenska dobila je protivnicu u četvrtfinalu Indijan Velsa, a to je Marija Sakari. Grkinja je ponovo u tri seta preokrenula protiv Čehinje Petre Kvitove i slavila po setovima 4:6, 7:5, 6:1 za dva časa i 17 minuta igre. Sedma igračica sveta je… »
VIDEO Medvedev napravio šou, svađao se sa sudijom, ponašao kao dete, pa srušio Španca za polufinale koje nikad nije igrao

VIDEO Medvedev napravio šou, svađao se sa sudijom, ponašao kao dete, pa srušio Španca za polufinale koje nikad nije igrao

Nova 16.03.2023
Da li je Danil Medvedev pronašao način kako da skine pritisak sa svojih pleća jednim izgovorom? Da li je shvatio da mu je neophodan sukob da bi izvukao najbolje iz sebe? Bilo kako bilo Rus u ovom trenutku ima neverovatan niz pobeda. Danil Medvedev se… »
2 Puta rušio Novaka, a SAD ga ostavlja na vrhu ATP liste: Medvedev je Srbinu najveća šansa, svi navijamo za njega!

2 Puta rušio Novaka, a SAD ga ostavlja na vrhu ATP liste: Medvedev je Srbinu najveća šansa, svi navijamo za njega!

Mondo 16.03.2023
Svi se nadamo da bi neko mogao da zaustavi Karlosa Alkaraza u Indijan Velsu, a taj neko bi najpre mogao da bude Danil Medvedev. Svi se nadamo da bi neko mogao da zaustavi Karlosa Alkaraza u Indijan Velsu, a taj neko bi najpre mogao da bude Danil Medvedev… »
Medvedev i Tijafo prvi polufinalisti Indijan Velsa

Medvedev i Tijafo prvi polufinalisti Indijan Velsa

Sport klub 16.03.2023
Podeli : Prvi polufinalisti mastersa u Indijan Velsu su Fransis Tijafo i Danil Medvedev. U prvom odigranom polufinalu Fransis Tijafo je izbacio 12. igrača sveta Kameruna Norija. Amerikanac je slavio u dva seta – 6:4, 6:4 posle sat i 25 minuta igre. U… »

Vesti dana »