Povezane vesti

Pravosuđe i Srbija: O odlaganjima suđenja - zašto sudski procesi traju u nedogled

Pravosuđe i Srbija: O odlaganjima suđenja - zašto sudski procesi traju u nedogled

BBC News 16.03.2023
Česta odlaganja suđenja i dugotrajni procesi jedna su od glavnih karakteristika koja godinama prati pravosuđe u Srbiji - zbog čega? Aleksandar Ivić ima 37 godina, radi kao magacioner i živi u Novim Banovcima, ali poslednjih godina vreme provodi i u… »
Pravosuđe i Srbija: O odlaganjima suđenja – zašto sudski procesi traju u nedogled

Pravosuđe i Srbija: O odlaganjima suđenja – zašto sudski procesi traju u nedogled

Danas 16.03.2023
Aleksandar Ivić ima 37 godina, radi kao magacioner i živi u Novim Banovcima, ali poslednjih godina vreme provodi i u Trećem osnovnom sudu u Beogradu. Razlog je parnica koja u 2023. ulazi u desetu godinu. „Ogroman mi je to pritisak, svako jutro se… »
Pravosuđe i Srbija: O odlaganjima suđenja – zašto sudski procesi traju u nedogled

Pravosuđe i Srbija: O odlaganjima suđenja – zašto sudski procesi traju u nedogled

Danas 16.03.2023
Aleksandar Ivić ima 37 godina, radi kao magacioner i živi u Novim Banovcima, ali poslednjih godina vreme provodi i u Trećem osnovnom sudu u Beogradu. Razlog je parnica koja u 2023. ulazi u desetu godinu. „Ogroman mi je to pritisak, svako jutro se… »
Pravosuđe i Srbija: O odlaganjima suđenja - zašto sudski procesi traju u nedogled

Pravosuđe i Srbija: O odlaganjima suđenja - zašto sudski procesi traju u nedogled

Radio 021 16.03.2023
Česta odlaganja suđenja i dugotrajni procesi jedna su od glavnih karakteristika koja godinama prati pravosuđe u Srbiji - zbog čega? Getty Images Aleksandar Ivić ima 37 godina, radi kao magacioner i živi u Novim Banovcima, ali poslednjih godina vreme… »
Pravosuđe i Srbija: O odlaganjima suđenja - zašto sudski procesi traju u nedogled

Pravosuđe i Srbija: O odlaganjima suđenja - zašto sudski procesi traju u nedogled

Južne vesti 16.03.2023
Getty Images Aleksandar Ivić ima 37 godina, radi kao magacioner i živi u Novim Banovcima, ali poslednjih godina vreme provodi i u Trećem osnovnom sudu u Beogradu. Razlog je parnica koja u 2023. ulazi u desetu godinu. „Ogroman mi je to pritisak, svako… »

Vesti dana »