Povezane vesti
Cena nafte raste sa 15-mesečnog minimuma
Bloomberg Adria 16.03.2023
Cena nafte na svetskom tržištu je u četvrtak ujutru u porastu, nakon što je u sredu dostigla najniži nivo u poslednjih 15 meseci. Cena ove sirovine je u trodnevnom padu koji je započeo američkom bankarskom krizom. Naftom WTI trguje se oko 68 dolara po… »
Cene nafte blago porasle nakon najvećeg dnevnog pada u poslednjih osam meseci
Biznis.rs 16.03.2023
Trgovce brine situacija u bankarskom sektoru. Cene nafte pale su skoro šest odsto, što je najveći dnevni pad u više od osam meseci, dok Wall Street još uvek snosi posledice bankrota SVB i Signature banke, a akcije švajcarskog zajmodavca Credit Suisse… »
Vesti dana »
Promenljivo i toplije vreme u Srbiji uz najavu obilnih snežnih padavina i ledene kiše početkom januara
Naslovi.ai pre 42 minutajoš 62 povezane
Košarkaši Crvene zvezde prvi put u istoriji pobedili Efes u Istanbulu
Nedeljnik pre 17 minutajoš 69 povezanih
(Uživo) Četvoro Srba među povređenima u Švajcarskoj! Najmanje 40 mrtvih, između 80 i 100 ljudi kritično! Oglasila se i naša ambasada (video, foto)
Kurir pre 47 minutajoš 59 povezanih




