Povezane vesti

„Da ne verujemo u pobedu, ne bismo dolazili u Humsku“

„Da ne verujemo u pobedu, ne bismo dolazili u Humsku“

Sport klub 16.03.2023
Podeli : Trener Radnika Slavoljub Đorđević rekao je da njegova ekipa uprkos lošem plasmanu veruje u čudo da može da pobedi Partizan. „Partizan je na utakmici protiv Mladosti iz Lučana pokazao da izlazi iz krize. Odigrali su odličan meč… »
Đorđević pred gostovanje u Beogradu: „Partizan protiv Mladosti pokazao da izlazi iz krize!“

Đorđević pred gostovanje u Beogradu: „Partizan protiv Mladosti pokazao da izlazi iz krize!“

Hot sport 16.03.2023
Svestan je težine zadatka! Fudbaleri Radnika iz Surdulice sutra od 16 časova gostuju ekipi Partizana u okviru 27. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Pred ovaj meč svoja očekivanja izneo je trener Surduličana, Slavoljub Đorđević. – Partizan je na… »
Batak: Meč u Ivanjici utakmica sezone; bez Vitasa i Đorđevića

Batak: Meč u Ivanjici utakmica sezone; bez Vitasa i Đorđevića

Sportski žurnal 16.03.2023
Vojvodina sa Javorom igra u subotu od 16 časova u 27. kolu Superlige. Trener Vojvodine Radoslav Batak rekao je da je predstojeća superligaška utakmica u Ivanjici protiv Javora možda i meč sezone za njegov tim. – Pred nama je jako bitna utakmica i… »
Batak: U Ivanjici nas čeka utakmica sezone

Batak: U Ivanjici nas čeka utakmica sezone

Sport klub 16.03.2023
Podeli : Fudbaleri Vojvodine u 27. kolu Mocart Bet Superlige Srbije gostuju ekipi Javora u Ivanjici, a trener Radoslav Batak želi da nastavi niz pozitivnih rezultata. Od njegovog dolaska, Voša je pobedila Radnički u Nišu i Čukarički na… »
Batak: Meč u Ivanjici možda i utakmica sezone za Vojvodinu

Batak: Meč u Ivanjici možda i utakmica sezone za Vojvodinu

Dnevnik 16.03.2023
NOVI SAD: Trener fudbalera Vojvodine Radoslav Batak izjavio je da je predstojeća utakmica u Ivanjici protiv Javora možda i meč sezone za novosadski klub u Superligi Srbije. Pred nama je jako bitna utakmica i ja sam je okarakterisao odmah nakon pobede… »
Utakmica sezone za Vojvodinu?

Utakmica sezone za Vojvodinu?

Sportske.net 16.03.2023
Trener fudbalera Vojvodine Radoslav Batak rekao je danas da je predstojeća superligaška utakmica u Ivanjici protiv Javora možda i meč sezone za njegov tim. "Pred nama je jako bitna utakmica i ja sam je okarakterisao odmah nakon pobede nad… »
U ivanjicu po bodove : Fudbaleri Vojvodine u subotu gosti Javoru

U ivanjicu po bodove : Fudbaleri Vojvodine u subotu gosti Javoru

Večernje novosti 16.03.2023
GOSTOVANjU u Ivanjici, gde se u subotu fudbaleri Vojvodine za bodove odmeravaju sa Javorom, Radoslav Batak, trener Novosađana, dao je epitet „moguća utakmica sezone“. S.B. Jer, kako je istakao u razgovoru sa novinarima, osvojena tri boda mogu da… »
Batak pred utakmicu Voše i Javora: Meč u Ivanjici možda i utakmica sezone

Batak pred utakmicu Voše i Javora: Meč u Ivanjici možda i utakmica sezone

Radio 021 16.03.2023
Trener fudbalera Vojvodine Radoslav Batak rekao je da je predstojeća superligaška utakmica u Ivanjici protiv Javora možda i meč sezone za njegov tim. "Pred nama je jako bitna utakmica i ja sam je okarakterisao odmah nakon pobede nad Čukaričkim, kao… »

Vesti dana »