Povezane vesti

WTA opomenula rusku teniserku: Sporan dres fudbalskog kluba (FOTO)

WTA opomenula rusku teniserku: Sporan dres fudbalskog kluba (FOTO)

Danas 16.03.2023
Anastasija Potapova dobila packu zbog komada odeće s obeležjima Spartaka iz Moskve. Anastasija Potapova se za meč trećeg kola tekućeg mastersa u Indijan Velsu pripremala u dresu kluba, čija je navijačica još od detinjstva. Što joj ne… »
Ruskinja obukla dres Spartaka iz Moskve, odmah se oglasila WTA!

Ruskinja obukla dres Spartaka iz Moskve, odmah se oglasila WTA!

Sportske.net 16.03.2023
Ruska teniserka Anastasija Potapova poražena je od Amerikanke Džesike Pegule u trećem kolu turnira u Indijan Velsu. Ipak, ono što je privuklo pažnju javnosti nije sam rezultat tog meča, već ono što se dogodilo pre njegovog početka. Potapova se… »
Prva teniserka sveta napala ruskinju zbog dresa: Pričala sam sa VTA, ovo ne sme da se dešava!

Prva teniserka sveta napala ruskinju zbog dresa: Pričala sam sa VTA, ovo ne sme da se dešava!

Mondo 16.03.2023
Iga Švjontek je jasno istakla na čijoj je strani i naglasila da je nakon razgovora sa VTA uverna da će biti manje slučajeva kakav je bio u Indijan Velsu. Iga Švjontek je jasno istakla na čijoj je strani i naglasila da je nakon razgovora sa VTA… »
Ruskinju razapeli zbog crveno-belog dresa: Amerikanci poludeli, oglasio se i VTA i zapretio Potapovoj

Ruskinju razapeli zbog crveno-belog dresa: Amerikanci poludeli, oglasio se i VTA i zapretio Potapovoj

Večernje novosti 16.03.2023
Anastasija Potapova izgubila je u Indijan Velsu od Amerikanke Džesike Pegule (6:3, 4:6, 7:5) posle velike borbe i preokreta u tri odigrana seta. Foto: Instagram Ali teniski meč nije bio u prvom planu, već nešto drugo. Pre početka meča, na teren je… »
Novi teniski skandal - ruskinju progone zbog crveno-belog dresa: VTA je napao i preti joj, Amerikanci poludeli! (foto)

Novi teniski skandal - ruskinju progone zbog crveno-belog dresa: VTA je napao i preti joj, Amerikanci poludeli! (foto)

Mondo 16.03.2023
Anastasija Potapova je samo htela da pokaže za koga navija. a sada zbog toga ima ogromne probleme. Anastasija Potapova je samo htela da pokaže za koga navija. a sada zbog toga ima ogromne probleme. Pravu buru izazvala je u Indijan Velsu Anastasija… »

Vesti dana »