Povezane vesti
Eskobar:Potpisivanje sporazuma otvara vrata ka ekonomskoj integraciji regiona
IndeksOnline 16.03.2023
BEOGRAD – Potpisivanje sporazuma o normalizaciji odnosa između Beograda i Prištine otvorilo bi vrata ka boljoj ekonomskoj integraciji i donelo bi veću stopu rasta regionu Zapadnog Balkana, rekao je danas specijalni izaslanik SAD za Zapadni Balkan… »
Eskobar: Konačni sporazum Srbije i Kosova moguć ove godine
Beta video 16.03.2023
BEOGRAD - Specijalni izaslanik SAD za Zapadni Balkan Gabrijel Eskobar izjavio je danas u Beogradu da bi konačni dogovor o normalizaciji odnosa Srbije i Kosova mogao da se ostvari do kraja ove godine i da misli da je to potpuno moguće. Na konferenciji za… »
Nema potpisa u Ohridu!
Alo 16.03.2023
Specijalni izaslanik Sjedinjenih Američkih Država za Zapadni Balkan Gabrijel Eskobar izjavio je da je svrha njegove posete da radi sa političkim liderima u regionu kako bi se napredovalo po evropskom predlogu za normalizaciju odnosa Beograda i Prištine… »
Eskobar: Konačni sporazum Srbije i Kosova moguć ove godine
Radio sto plus 16.03.2023
Na konferenciji za novinare u ambasadi SAD na kraju posete Beogradu, Eskobar je rekao da je Zajednica opština sa srpskom većinom deo ranije potpisanih sporazuma i međunarodna obaveza koja se mora ispuniti, ali i izrazio uverenje da je njeno formiranje… »
Vesti dana »
Danas bez velike vrućine, sunčano uz periode oblačnosti
Šabačke novosti pre 20 minutajoš 10 povezanih
Požari bukte širom Srbije: Evo koje opštine su pod najvećim pritiskom i gde preti evakuacija
Telegraf pre 10 minutajoš 8 povezanih
Danas nastavak vanredne sednice Skupštine Srbije i rasprave o rebalansu budžeta
Telegraf pre 4 satijoš 7 povezanih
Požari u regionu: Najteže u Trebinju, aktivna požarišta širom Crne Gore
RTV pre 20 minutajoš 1 povezana





