Povezane vesti

Okršaj rivala u TV duelu: Mandić: Đukanovići skloni korupuciji, zato imaju milijarde! Đukanović: Članovi moje porodice…

Okršaj rivala u TV duelu: Mandić: Đukanovići skloni korupuciji, zato imaju milijarde! Đukanović: Članovi moje porodice…

Kurir 16.03.2023
Akutelni šef države i predsednički kandidat Milo Đukanović, i njegova porodica, skloni su korupciji, a rezultat toga je da imaju milijarde evra, kazao je predsednički kandidat Demokratskog fronta Andrija Mandić u velikoj debati sa Đukanovićem… »
Isečak TV duela: Mandić: Vi i vaša porodica ste skloni korupciji; Đukanović: LJudi iz moje porodice grade svoje karijere…

Isečak TV duela: Mandić: Vi i vaša porodica ste skloni korupciji; Đukanović: LJudi iz moje porodice grade svoje karijere…

Večernje novosti 16.03.2023
Na TV Prva i TV E večeras će biti emitovana debata između predsjedničkog kandidata DF i koalicije ZBCG Andrije Mandića i kandidata DPS-a Mila Đukanovića. Foto: Printscreen Prenosimo neke izvode iz debate. Mandić: Gospodine Đukanoviću, Vi, vaš… »
Mandić: Ako je neko služio stranim interesima to je Milo Đukanović

Mandić: Ako je neko služio stranim interesima to je Milo Đukanović

Politika 16.03.2023
PODGORICA - Milo Đukanović je 30 godina koristio tehniku „zavadi pa vladaj“, posvađao je rođake, prijatelje, kumove i svake godine je postojala nova inicijativa koja je delila Crnu Goru, izjavio je predsednički kandidat Demokratskog fronta… »
Đukanović: Amerika i Evropa tolerišu Srbiji bahatost u regionu

Đukanović: Amerika i Evropa tolerišu Srbiji bahatost u regionu

Politika 16.03.2023
Agresivna kampanja iz Beograda počela još 1994. godine u kolumnama supruge Slobodana Miloševića i ona traje neprekidno do danas, smatra Milo Đukanović. PODGORICA – Crnogorski predsednik i kandidat DPS-a na predstojećim izborima, Milo Đukanović… »
Mandić iz Bara poručio: Nećemo se miriti sa šefovima organizovanog kriminala, i najavio veliku pobedu

Mandić iz Bara poručio: Nećemo se miriti sa šefovima organizovanog kriminala, i najavio veliku pobedu

Večernje novosti 16.03.2023
Pobeda nad Milom Đukanovićem je pobeda svih nas, ljudska i Božija pravda je da je mi realizujemo, ali, ako ne bude tako, samo da se pobedi Milo Đukanović i to će biti dobro za sve građane, poručio je iz Bara predsednički kandidat Demokratskog… »
Đukanović: SAD i Evropa tolerišu Srbiji bahatost u regionu

Đukanović: SAD i Evropa tolerišu Srbiji bahatost u regionu

RTV 16.03.2023
PODGORICA - Aktuelni crnogorski predsednik i pretendent na još jedan mandat, kandidat DPS Milo Đukanović je u predizbornom intervjuu za podgoričku TV E ponovo govorio o svojim zaslugama na sticanju crnogorske nezavisnosti, priključenju NATO i… »

Vesti dana »