Povezane vesti

Hasan Dudić ponovo odbijen za nacionalnu penziju: Pevač očajan - "Bolestan sam, udarilo mi je na srce, grlo, mozak..."

Hasan Dudić ponovo odbijen za nacionalnu penziju: Pevač očajan - "Bolestan sam, udarilo mi je na srce, grlo, mozak..."

Mondo 16.03.2023
Hasan Dudić je i ovog puta ostao bez nacionalne penzije i tim povodom se oglasio, ne krijući koliko je razočaran, nemoćan, ogorčen... Hasan Dudić je i ovog puta ostao bez nacionalne penzije i tim povodom se oglasio, ne krijući koliko je razočaran… »
"Odbijen sam za nacionalnu penziju" Hasan Dudić očajan: Bolestan sam! Udarilo me na mozak, grlo, srce, prostatu...

"Odbijen sam za nacionalnu penziju" Hasan Dudić očajan: Bolestan sam! Udarilo me na mozak, grlo, srce, prostatu...

Kurir 16.03.2023
Pevač Hasan Dudić ponovo je odbijen za nacionalnu penziju, te se oglasio da na kraju nije uspeo da je dobije. - Ponovo sam preležao koronu, udarilo mi je na srce, grlo, mozak, prostatu, stalno sam po bolnicama, zato se nadam da ima ljudi koji će me… »
"Odbijen sam za nacionalnu penziju": Hasan Dudić javno kuka: "Bolestan sam! Sve mi je udarilo na mozak, grlo, srce, prostatu"

"Odbijen sam za nacionalnu penziju": Hasan Dudić javno kuka: "Bolestan sam! Sve mi je udarilo na mozak, grlo, srce, prostatu"

Blic 16.03.2023
Pevač Hasan Dudić ponovo je odbijen za nacionalnu penziju, te se oglasio da na kraju nije uspeo da je dobije. - Nisam dobio nacionalnu penziju i zbog toga mi je žao. Bolestan sam, povređen sam kao čovek i kao istaknuti umetnik i sportski radnik -… »

Vesti dana »