Povezane vesti

Dala sam đinđiću spisak ljudi koji spremaju njegovo ubistvo, rekao je - znam! Del Ponte: Zabranili su mi da dođem na…

Dala sam đinđiću spisak ljudi koji spremaju njegovo ubistvo, rekao je - znam! Del Ponte: Zabranili su mi da dođem na…

Kurir 16.03.2023
Bivša glavna tužiteljka Haškog tribunala Karla del Ponte upozorila je nekadašnjeg premijera Zorana Đinđića, neposredno uoči atentata 2003. godine, da je u opasnosti! Ona mu je čak i dala spisak ljudi koji su radili na njegovom ubistvu. -… »
Najmoćniji čovek Jugoslavije i osnivač jso! Miloševićev čovek uhapšen u akciji sablja i osuđen na 12 godina robije

Najmoćniji čovek Jugoslavije i osnivač jso! Miloševićev čovek uhapšen u akciji sablja i osuđen na 12 godina robije

Mondo 16.03.2023
Frenki Simatović je uhapšen 2003. godine posle atentata na tadašnjeg premijera Srbije Zorana Đinđića. Frenki Simatović je uhapšen 2003. godine posle atentata na tadašnjeg premijera Srbije Zorana Đinđića. Bivša glavna tužiteljka Haškog… »
Dala sam đinđiću spisak ubica i Upozorila ga - on se nasmejao! Karla Del Ponte otkrila šta se dešavalo uoči atentata

Dala sam đinđiću spisak ubica i Upozorila ga - on se nasmejao! Karla Del Ponte otkrila šta se dešavalo uoči atentata

Mondo 16.03.2023
Bivša tužiteljka Haškog tribunala Karla del Ponte se u svojim memoarima dotakla teme atentata na Zorana Đinđića. Bivša tužiteljka Haškog tribunala Karla del Ponte se u svojim memoarima dotakla teme atentata na Zorana Đinđića. Bivša glavna… »

Vesti dana »