Povezane vesti
Hamilton o dolasku u Saudijsku Arabiju, ljudskim pravima i o tome kako misli sve suprotno od kolega
Sportski žurnal 16.03.2023
Druga trka u sezoni Formule 1 a programu je u nedelju od 18 časova za Veliku nagradu Saudijske Arabije. Sedmostruki svetski šampion Formule 1 Luis Hamilton rekao je da ne planira da napusti Mercedes, a da ekipa mora da napravi smele odluke kako bi se… »
Ferstapen odložio za sutra dolazak u Džedu, biće spreman za Veliku nagradu Saudijske Arabije
Politika 16.03.2023
DžEDA – Aktuelni svetski šampion u Formuli jedan vozač Red Bula Holanđanin Maks Ferstapen izjavio je danas da će biti spreman za predstojeću trku za Veliku nagradu Saudijske Arabije, koja će biti održana u nedelju u Džedi, prenose britanski mediji… »
Ferstapena muči stomak, Džeda nije pod upitnikom
Sport klub 16.03.2023
Podeli : Maks Ferstapen, aktuelni svetski šampion u Formuli 1, imao je problema sa stomačnim virusom tokom ove nedelje. Holanđanin je propustio sve aktivnosti u četvrtak uoči trke za Veliku nagradu Saudijske Arabije. As Red Bula je dobio dozvolu FIA za… »
Šampion bolestan: Maks iz aviona na pistu
Večernje novosti 16.03.2023
MAKS Ferštapen propustiće medijske aktivnosti, pošto je zbog bolesti morao da pomeri let za Džedu. FOTO: Tanjug/AP Holanđanin je na društvenim mrežama obelodanio da zbog stomačnog virusa stiže na drugu trku sezone u Saudijsku Arabiju tek u petak, tik… »
Vesti dana »
Tramp: Ne želim uzaludan sastanak s Putinom; Orban: Pripreme za samit u Budimpešti i dalje traju
RTS pre 30 minutajoš 56 povezanih
Bolesan um šiptarke! "Pljuvala" Srbe usred Ujedinjenih nacija i žestoko napala navijače Crvene zvezde
Večernje novosti pre 30 minutajoš 16 povezanih
Zatreslo se balkansko tlo! Zemljotres jačine 4,2 stepena pogodio ovu državu
Alo pre 30 minutajoš 15 povezanih






