Povezane vesti

Duljaj: Ne smemo da potcenimo Radnik

Duljaj: Ne smemo da potcenimo Radnik

Sport klub 16.03.2023
Podeli : Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj izjavio je da njegov tim ne sme da potceni ekipu Radnika i dodao da crno-beli idu na pobedu u narednom meču 27. kola Superlige Srbije. U prošlom kolu je Partizan savladao Mladost u Lučanima 3:0. „Uvek… »
Igor Duljaj: Sinovi me zapitkuju o izmenama, Natho doprinosi sa klupe

Igor Duljaj: Sinovi me zapitkuju o izmenama, Natho doprinosi sa klupe

Danas 16.03.2023
Uspeo je Igor Duljaj da kao šef struke Partizana, u prošlom kolu Superlige, dođe do prve pobede na klupi srpskog velikana. Sutra bi crno-beli mogli do vezanih trijumfa (16.00), našta navijači čekaju maltene mesec dana. Partizan će ugostiti… »
Duljaj: Ne smemo da potcenimo Radnik, želimo da nastavimo sa pobedama

Duljaj: Ne smemo da potcenimo Radnik, želimo da nastavimo sa pobedama

Sportski žurnal 16.03.2023
Partizan je drugi na tabeli sa 54 boda, dok je Radnik poslednji sa 17. Trener Partizana Igor Duljaj izjavio je da njegov tim ne sme da potceni ekipu Radnika i dodao da crno-beli idu na pobedu u narednom meču 27. kola Superlige Srbije. Partizan je u… »
„Sinovi su mi velika podrška“: Igor Duljaj govorio u susret duelu sa Radnikom!

„Sinovi su mi velika podrška“: Igor Duljaj govorio u susret duelu sa Radnikom!

Hot sport 16.03.2023
Želi pobedu! Fudbaleri Partizana sutra od 16 časova dočekaće ekipu Radnika iz Surdulice u okviru 27. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Pred ovaj meč govorio je Igor Duljaj, trener crno-belih. On je istakao da je su mu sinovi velika podrška. –… »
Duljaj: ''Nadam se da će Rikardo sutra da bude mnogo 'gladan'''

Duljaj: ''Nadam se da će Rikardo sutra da bude mnogo 'gladan'''

Sportske.net 16.03.2023
Fudbaleri Partizana u petak od 16 časova dočekaće ekipu Radnika iz Surdulice, poslednjeplasiranu na superligaškoj tabeli. Tu utakmicu je danas na pres konferenciji najavio trener Partizana Igor Duljaj. Raspoloženje sada u ekipi iz Humske je mnogo… »

Vesti dana »