Povezane vesti
Dodik ne odustaje od kriminalizacije klevete, kaže da u RS-u 'vlada sloboda'
Slobodna Evropa 16.03.2023
Milorad Dodik, predsjednik Republike Srpske (RS) i vladajućeg Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD), kazao je 16. marta da vladajući ostaju pri Nacrtu izmjena i dopuna Krivičnog zakonika RS-a i da će zakon uspješno proći. "Digla se velika galama oko… »
Odustaje li vlast u RS od kriminalizacije klevete?
Danas 16.03.2023
Završena sednica Narodne skupštine Republike Srpske za ovu sedmicu. Poslanici nastavljaju rad u utorak nastavkom rasprave o sedmoj tački dnevnog reda – Nacrtu zakona o gradu Prnjavoru. Ove nedelje, zbog duge rasprave o tačkama koje su joj prethodile… »
Dodik nudi novinarima da sami napišu zakon o medijima: Tvrdi da taj akt nije usmeren ni protiv jednog predstavnika sedme sile
Večernje novosti 16.03.2023
PREDSTAVNICI novinarske zajednice RS ostaju pri stavu da se Nacrt izmena Krivičnog zakonika RS, kojim se uvode drakonske novčane kazne za klevetu i uvredu mora povući sa dnevnog reda, pa tek onda se može sesti i razgovarati na temu novih zakonskih… »
Vesti dana »
Iran gađao raketama američke baze u Kuvajtu i Bahreinu, uništen i „Amazonov” centar
Politika pre 1 satjoš 23 povezane
Prognoza za utorak, 21. jul: Danas nestabilno vreme uz kišu posle podne, temperatura do 33 stepena
Serbian News Media pre 27 minutajoš 19 povezanih
Građanima stiže upozorenje na grmljavinske nepogode za područje zapadne, jugozapadne i južne Srbije
Rešetka pre 7 minutajoš 11 povezanih
AMSS: Vožnju treba prilagoditi promenljivom vremenu, kamioni na Batrovcima čekaju tri sata
Serbian News Media pre 32 minutajoš 11 povezanih




