Povezane vesti

VIDEO Pogledajte trenutak kada Šapićeve maskirane pristalice čupaju kablove ozvučenja na protestu protiv gradonačelnika

VIDEO Pogledajte trenutak kada Šapićeve maskirane pristalice čupaju kablove ozvučenja na protestu protiv gradonačelnika

Nova 16.03.2023
Sa kapaljučama i maskama na glavi, pristalice gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića dočekale su danas vlasnike splavova koji su protestovali ispred vile prvog čoveka Beograda. Kako bi sabotirali protest, počupali su kablove ozvučenja sa jednog… »
VIDEO: Protest kod Šapićeve vile, maskirani mladići čupali kablove ozvučenja

VIDEO: Protest kod Šapićeve vile, maskirani mladići čupali kablove ozvučenja

N1 Info 16.03.2023
Protest vlasnika splavova ispred vile gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića završen je nakon manjeg incidenta. Mladići sa maskama su sa jednog od vozila iščupali kablove ozvučenja i na taj način sabotirali govornike na skupu. U trenutku dok… »
Protest kod Šapićeve vile, maskirani mladići čupali kablove ozvučenja

Protest kod Šapićeve vile, maskirani mladići čupali kablove ozvučenja

Novi magazin 16.03.2023
Protest vlasnika splavova ispred vile gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića završen je nakon manjeg incidenta. Mladići sa maskama su sa jednog od vozila iščupali kablove ozvučenja i na taj način sabotirali govornike na skupu. U trenutku dok… »
Protest vlasnika beogradskih splavova koji nisu prošli licitaciju

Protest vlasnika beogradskih splavova koji nisu prošli licitaciju

Insajder 16.03.2023
Vlasnici splavova na Savskom keju u Beogradu, koji nisu prošli licitaciju za zakup mesta okupili su se danas na Ušću odakle su krenuli, kako su rekli, u protestnu vožnju do kuće gradonačelnika Aleksandra Šapića na Bežanijskoj kosi kako bi… »
Vlasnici splavova kod Šapićeve vile: „Vi ste, gradonačelniče, nelegalni, ne mi“

Vlasnici splavova kod Šapićeve vile: „Vi ste, gradonačelniče, nelegalni, ne mi“

N1 Info 16.03.2023
Oko stotinak vlasnika splavova na Savskom keju, koji nisu prošli licitaciju za zakup mesta, okuplja se ispred vile gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića. Oni su u protestnu šetnju krenuli od TC Ušće. Najavili su da je ovo tek početak, te da… »
Šapićeve maskirane pristalice iščupale kablove ozvučenja za protest vlasnika splavova ispred gradonačelnikove vile

Šapićeve maskirane pristalice iščupale kablove ozvučenja za protest vlasnika splavova ispred gradonačelnikove vile

Nova 16.03.2023
Protest vlasnika splavova ispred vile gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića završen je nakon što se desio manji incident. Tokom okupljanja građnima su se, po svemu sudeći, pridružile i pristalice prvog čoveka Beograda. Reč je o mladićima sa… »
Vlasnici splavova protestuju ispred Šapićeve vile: „Vi ste, gradonačelniče, nelegalni, a ne mi“

Vlasnici splavova protestuju ispred Šapićeve vile: „Vi ste, gradonačelniče, nelegalni, a ne mi“

Nova 16.03.2023
Oko stotinak vlasnika splavova na Savskom keju koji nisu prošli licitaciju za zakup mesta okupilo se ispred vile gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića. Oni su prethodno u protestnu šetnju krenuli od TC Ušće. Najavili su da je ovo tek početak… »
„Vi ste, gradonačelniče, nelegalni, a ne mi“: Protest vlasnika splavova, najavili okupljanje i sutra

„Vi ste, gradonačelniče, nelegalni, a ne mi“: Protest vlasnika splavova, najavili okupljanje i sutra

Danas 16.03.2023
Oko stotinak vlasnika splavova na Savskom keju koji nisu prošli licitaciju za zakup mesta okupilo se ispred vile gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića. Oni su prethodno u protestnu šetnju krenuli od TC Ušće. Najavili su da je ovo tek početak… »

Vesti dana »