Povezane vesti

Luk Blek pustio suzu usred emisije! Pevač bio jako emotivan i nije mogao da se suzdrži, a evo i šta ga je rasplakalo!

Luk Blek pustio suzu usred emisije! Pevač bio jako emotivan i nije mogao da se suzdrži, a evo i šta ga je rasplakalo!

Kurir 16.03.2023
Srbiju će na ovogodišnjem takmičenju za Pesmu Evrovizije u Liverpulu predstavljati Luk Blek sa pesmom "Samo mi se spava". Luka Ivanović, koji je javnosti postao poznat pod nadimkom Luk Blek, sebe smatra veoma dosadnom osobom i tvrdi da je na sceni… »
Luke Black zaplakao u emisiji - "izvinite, jako sam emotivan": Otkrio šta očekuje od Evrovizije i pomenuo Konstraktu!

Luke Black zaplakao u emisiji - "izvinite, jako sam emotivan": Otkrio šta očekuje od Evrovizije i pomenuo Konstraktu!

Mondo 16.03.2023
Luke Black je privukao veliku pažnju javnosti pobedom i pesmom "Samo mi se spava" kojom odlazi na Evroviziju, a ovo o njemu niste znali! Luke Black je privukao veliku pažnju javnosti pobedom i pesmom "Samo mi se spava" kojom odlazi na Evroviziju, a ovo… »
"Izvinite, emotivan sam": Luke Black pustio suzu u emisiji, nije mogao da se suzdrži: Evo i zbog čega

"Izvinite, emotivan sam": Luke Black pustio suzu u emisiji, nije mogao da se suzdrži: Evo i zbog čega

Blic 16.03.2023
Srbiju će na ovogodišnjem takmičenju za Pesmu Evrovizije u Liverpulu predstavljati Luke Black sa pesmom "Samo mi se spava". - Bilo bi dobro da uđem u finale, ali kao što nisam ovde očekivao pobedu, ne očekujem ništa ni tamo. Luka Ivanović, koji… »

Vesti dana »