Povezane vesti
"Lokacija je svetinja": Čovek prodaje stan u centru Beograda i sve je okej dok ne vidite nameštaj i astronomsku cenu (foto)
Blic 16.03.2023
Situacija sa nekretninama i njihovim cenama u Srbiji izmiče kontroli. Dokaz tome je i oglas stana na Dunavskom keju u Beogradu, koji je osvanuo na Tviteru, koji je izazvao bes među tviterašima ali i među svima onima koji su videli oglas. Naime, vodeći se… »
Hit enterijer stana na Dunavskom keju za 3.900 evra po kvadratu potvrđuje sveto pravilo pri kupovini nekretnina
Nova 16.03.2023
„Neće dobiti ni 2.500 evra za to.“ Tri najvažnije stvari u svetu nekretnina su – lokacija, lokacija, lokacija. Time se naročito vode u Beogradu gde prodaju i izdaju stanove po velikim cenama, posebno ako je mesto atraktivno. A enterijer… to je očigledno… »
Vesti dana »
Baka Prase izgubio milione zbog Crvene zvezde: Prve reakcije jutjubera nakon poraza njegove Voše u finalu Kupa!
Hot sport pre 3 satajoš 23 povezane
Vremeplov: NATO bombardovao kolonu kosovskih Albanaca, ubijeno 87 civila, više od polovine deca
RTV pre 3 satajoš 1 povezana
"(Skoro) savršen par": Brižit negirala da je Emanuela Makrona ošamarila zbog 30 godina mlađe glumice (video)
Kurir pre 3 satajoš 3 povezane
Početak finalne utakmice Kupa Srbije u fudbalu kasnio pola sata, održan minut ćutanja u znak sećanja na Vladimira Cvetkovića
Danas pre 4 satijoš 1 povezana



