Povezane vesti
Ekstremni dripci i jajare: Lovci na glave
Vreme 17.03.2023
Pregled nedelje Čim Vulin pritisne dugme, iz mraka ispuze ekstremni desničari. A kad ga direktor BIA otpusti, vraćaju se poput buba švaba odakle su do došli. Potom im Služba obračuna troškove – uključujući one za skaradne plakate protiv profesora FPN-a –… »
Ko su desničari i neonacisti koji stoje iza plakata i kampanje protiv predavača FPN?
Danas 16.03.2023
Plakate koje su osvanuli ispred Fakulteta političkih nauka u Beogradu a kojima se predavači FPN-a Stefan Surlić, Jelena Lončar i Marko Veković označavaju kao “izdajnici” potpisuje “Organizacija revolucionarnih nacionalista”, a određene desničarske… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 1 satjoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 4 satijoš 1 povezana