Povezane vesti

"Neće biti tužbe protiv onih koji su iznosili najgore neistine protiv mene": Vučić se oglasio na Instagramu

"Neće biti tužbe protiv onih koji su iznosili najgore neistine protiv mene": Vučić se oglasio na Instagramu

Telegraf 17.03.2023
Neće biti nikakve tužbe protiv onih koji sebe nazivaju novinarima, rekao je. Jutros su me obavestili da je po mojoj tužbi zakazano suđenje protiv nekih novinara, producenata, koji su o meni izneli da sam kriminalac, svakakav... Nikada u poslednjih 11… »
„Osetio je strah visokog intenziteta i patnju“: Ovo je Vučićeva tužba protiv autorki filma „Vladalac“

„Osetio je strah visokog intenziteta i patnju“: Ovo je Vučićeva tužba protiv autorki filma „Vladalac“

Nova 17.03.2023
Nakon što je predsednik Srbije Aleksandar Vučić tužio novinarke Jovanu Polić i Sanju Lončar, Nova je došla u posed teksta tužbe u kojem se navodi da su novinarke u serijalu "Vladalac" uputile niz uvredljivih i neistinitih navoda o Vučiću, te su… »
Vučić: Neću podneti tužbu zbog emisije „Vladalac“ prikazanoj na TV N1, iako su u njoj iznete „fašističke teorije“

Vučić: Neću podneti tužbu zbog emisije „Vladalac“ prikazanoj na TV N1, iako su u njoj iznete „fašističke teorije“

Danas 17.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da neće podneti tužbu zbog emisije o njemu „Vladalac“, prikaznoj na TV N1 2020. godine, iako su u njoj iznete „fašističke teorije“ jer je „njegov posao da trpi, a ko nije spreman da trpi… »
Neće biti nikakve tužbe protiv novinara

Neće biti nikakve tužbe protiv novinara

Politika 17.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da neće biti nikakve tužbe protiv novinara i producenata koji su u filmu "Vladalac" izneli, kako je rekao najgore neistine protiv njega i njegove porodice. On je u videu objavljenom na instagram… »
Rediteljka filma Vladalac o tužbi Vučića: Istinski način da se zastraše novinari

Rediteljka filma Vladalac o tužbi Vučića: Istinski način da se zastraše novinari

N1 Info 17.03.2023
"Ovo je prvi put da je predsednik tužio novinare. I Sanja (Lončar) i ja istinski verujemo da je ovo Vučićev način da zastraši i ono malo novinara i medija koji imaju hrabrosti", rekla je za Novu novinarka Jovana Polić nakon što je nju i koleginicu… »
„Tuži nas da bi se vršio pritisak“: Autorka filma „Vladalac“ o tužbi koju je podneo Vučić

„Tuži nas da bi se vršio pritisak“: Autorka filma „Vladalac“ o tužbi koju je podneo Vučić

Danas 17.03.2023
„Ovo je prvi put da je predsednik tužio novinare. I Sanja (Lončar) i ja istinski verujemo da je ovo Vučićev način da zastraši i ono malo novinara i medija koji imaju hrabrosti“, rekla je za Novu novinarka Jovana Polić nakon što je nju i… »
„Ne verujem ništa Aleksandru Vučiću“: Novinarka Jovana Polić o tužbi koju je podneo Vučić protiv nje i koleginice

„Ne verujem ništa Aleksandru Vučiću“: Novinarka Jovana Polić o tužbi koju je podneo Vučić protiv nje i koleginice

Danas 17.03.2023
“Ja ne verujem ništa Aleksandru Vučiću. Tako ni to da nije znao kako je njegov advokat podneo protivtužbu”, kaže za Danas novinarka Jovana Polić, protiv koje je, uz Sanju Lončar, Vučićev advokat podneo tužbu zbog dve emisije serijala… »
Aleksandar Vučić: Povlačim tužbu zbog povrede ugleda i časti

Aleksandar Vučić: Povlačim tužbu zbog povrede ugleda i časti

Vreme 17.03.2023
Tužba i kontratužba zbog serijala "Vladalac" Tek što je u javnost izašlo da je tužio dve novinarke zbog svog „osećanja straha visokog intenziteta“ i „povrede visoko rangiranog ugleda i časti“ u serijalu „Vadalac“ koji se emitovao na… »
Vučić se oglasio posle vesti da će tužiti autorke filma „Vladalac“

Vučić se oglasio posle vesti da će tužiti autorke filma „Vladalac“

Nova 17.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić reagovao je danas nakon što je objavljena vest da je njegov advokat podneo tužbu protiv autorki filma "Vladalac". On je rekao kako su ga "jutros obavestili" da je po njegovoj tužbi zakazano suđenje i da će tužba… »
Vučić: Neće biti tužbe zbog serijala „Vladalac“, advokat će je povući

Vučić: Neće biti tužbe zbog serijala „Vladalac“, advokat će je povući

N1 Info 17.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da su ga "jutros obavestili" da je "po tužbi advokata po generalnom ovlašćenju" zakazano suđenje protiv autorki filma "Vladalac" i dodao da će tužba biti povučena. „Obavestili su me da je po mojoj… »
Vučić: Neće biti nikakve tužbe protiv novinara, advokat će je istog momenta povući

Vučić: Neće biti nikakve tužbe protiv novinara, advokat će je istog momenta povući

RTV 17.03.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da neće biti nikakve tužbe protiv novinara i producenata koji su u filmu "Vladalac" izneli, kako je rekao najgore neistine protiv njega i njegove porodice. On je u videu objavljenom na… »
Autorka filma „Vladalac“ odgovorila Vučiću posle vesti da je podneo tužbu: Sloboda izražavanja ne postoji od kad je on…

Autorka filma „Vladalac“ odgovorila Vučiću posle vesti da je podneo tužbu: Sloboda izražavanja ne postoji od kad je on…

Nova 17.03.2023
"Ovo je prvi put da je predsednik tužio novinare. I Sanja (Lončar) i ja istinski verujemo da je ovo Vučićev način da zastraši i ono malo novinara i medija koji imaju hrabrosti", rekla je za Novu novinarka Jovana Polić nakon što je nju i koleginicu… »
Oglasio se Vučić u vezi sa njegovom tužbom protiv autorki filma „Vladalac“

Oglasio se Vučić u vezi sa njegovom tužbom protiv autorki filma „Vladalac“

Danas 17.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se nakon što je objavljena vest da je njegov advokat podneo tužbu protiv autorki filma „Vladalac“. On je putem Instagrama rekao kako su ga „jutros obavestili“ da je po njegovoj tužbi zakazano… »
"U poslednjih 11 godina nisam tužio nijednog novinara": Vučić: To je uradio advokat po generalnom ovlašćenju, istog…

"U poslednjih 11 godina nisam tužio nijednog novinara": Vučić: To je uradio advokat po generalnom ovlašćenju, istog…

Blic 17.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić negirao je da je podneo tužbu protiv dve novinarke zbog dve emisije serijala "Vladalac". - Jutros su me obavestili da je po mojoj tužbi zakazano suđenje protiv nekih novinara i producenata, zbog uvreda koje su na… »
Vučić: Neće biti nikakve tužbe protiv novinara

Vučić: Neće biti nikakve tužbe protiv novinara

Dnevnik 17.03.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da neće biti nikakve tužbe protiv novinara i producenata koji su u filmu "Vladalac" izneli, kako je rekao najgore neistine protiv njega i njegove porodice. On je u videu objavljenom na instagram… »
Predsednik Vučić saopštio: Neće biti nikakve tužbe protiv onih koji su iznosili najgore neistine protiv mene i porodice

Predsednik Vučić saopštio: Neće biti nikakve tužbe protiv onih koji su iznosili najgore neistine protiv mene i porodice

Kurir 17.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da neće biti nikakve tužbe protiv onih koji "sebe nazivaju novinarima". View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) - Ugled možete sami da uništite, u… »
Vučić: Neće biti nikakve tužbe protiv novinara

Vučić: Neće biti nikakve tužbe protiv novinara

Insajder 17.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da neće biti nikakve tužbe protiv novinara i producenata koji su u filmu "Vladalac" izneli, kako je rekao najgore neistine protiv njega i njegove porodice. On je u videu objavljenom na instagram… »
Vučić tužio novinarke zbog serijala „Vladalac“, emitovanog na N1

Vučić tužio novinarke zbog serijala „Vladalac“, emitovanog na N1

Cenzolovka 17.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podneo je tužbu protiv novinarki Jovane Polić i Sanje Lončar zbog dve emisije serijala "Vladalac", emitovane februara 2020. godine na televiziji N1, potvrđeno je agenciji FoNet iz produkcije JSP. Vučić u tužbi… »
Pogledajte serijal „Vladalac“, zbog kojeg je Vučić tužio novinarke

Pogledajte serijal „Vladalac“, zbog kojeg je Vučić tužio novinarke

N1 Info 17.03.2023
Aleksandar Vučić je tužio novinarke zbog dve emisije serijala "Vladalac", koje su emitovane 2020. godine na N1. Dvodelni dokumentarni serijal „Vladalac“, autorske ekipe koju su činili Slaviša Lekić (autor), Jovana S. Polić (rediteljka) i Sanja… »
Serijal „Vladalac“: Tužba Aleksandra Vučića zbog „osećanja straha visokog intenziteta“

Serijal „Vladalac“: Tužba Aleksandra Vučića zbog „osećanja straha visokog intenziteta“

Vreme 17.03.2023
Pravosuđe Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podneo je tužbu protiv novinarki Jovane Polić i Sanje Lončar zbog dve emisije serijala "Vladalac" koje su emitovane u februaru 2020. godine na televiziji N1. U tužbi se navodi nanošenje „teških… »
Vučić tužio novinarke zbog serijala „Vladalac“, emitovanog na N1

Vučić tužio novinarke zbog serijala „Vladalac“, emitovanog na N1

N1 Info 17.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podneo je tužbu protiv novinarki Jovane Polić i Sanje Lončar zbog dve emisije serijala "Vladalac", emitovane februara 2020. godine na televiziji N1, potvrđeno je agenciji FoNet iz produkcije JSP. Vučić u tužbi… »
Vučić tužio novinarke zbog filma o njemu – „Vladalac“

Vučić tužio novinarke zbog filma o njemu – „Vladalac“

Nova 17.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podneo je tužbu protiv novinarki Jovane Polić i Sanje Lončar zbog dve emisije serijala "Vladalac", emitovane februara 2020. godine na televiziji N1, potvrđeno je danas FoNetu iz produkcije JSP. Vučić u tužbi… »
Vučić tužio novinarke zbog emisije „Vladalac“

Vučić tužio novinarke zbog emisije „Vladalac“

Danas 17.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podneo je tužbu protiv novinarki Jovane Polić i Sanje Lončar zbog dve emisije serijala „Vladalac“, emitovane februara 2020. godine na televiziji N1, potvrđeno je danas FoNetu iz produkcije JSP. Vučić u tužbi… »
Vučić tužio novinarke zbog dve dokumentarne emisije

Vučić tužio novinarke zbog dve dokumentarne emisije

Insajder 17.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podneo je tužbu protiv novinarki Jovane Polić i Sanje Lončar zbog dve emisije serijala "Vladalac", emitovane februara 2020. godine na televiziji N1, potvrđeno je FoNetu iz produkcije JSP. Vučić u tužbi navodi da… »

Vesti dana »