Povezane vesti

Ana priča o razvodu od Raste, on se slika s novom devojkom: Svađe, prepirke gurkanja - ovako je izgledao brak s reperom

Ana priča o razvodu od Raste, on se slika s novom devojkom: Svađe, prepirke gurkanja - ovako je izgledao brak s reperom

Mondo 18.03.2023
Pevačica Ana Nikolić otkrila da se od repera Stefana Đurića Raste razvela zbog ćerke. Pevačica Ana Nikolić otkrila da se od repera Stefana Đurića Raste razvela zbog ćerke Pevačica Ana Nikolić nedavno je nastupila u prepunom klubu u Hrvatskoj… »
"Razvela sam se da naše dete ne bi gledalo svađe i guranja": Ana Nikolić šutnula Rastu posle rođenje ćerke, a otkrila da…

"Razvela sam se da naše dete ne bi gledalo svađe i guranja": Ana Nikolić šutnula Rastu posle rođenje ćerke, a otkrila da…

Blic 18.03.2023
Odnos Ane Nikolić i njenog bivšeg supruga Stefana Đurića Raste ne prestaje da intrigira javnost. Par se razveo nakon što su dobili ćerku Taru, a Ana je sada za hrvatski radio "Ekstra.fm" otvorila dušu o svemu. - Jedna od težih odluka u mom životu… »
"Rasta je moj indigo" Ana Nikolić otvorila dušu o bivšem mužu i porodičnim vrednostima, konačno otkrila zašto je…

"Rasta je moj indigo" Ana Nikolić otvorila dušu o bivšem mužu i porodičnim vrednostima, konačno otkrila zašto je…

Kurir 18.03.2023
Ana Nikolić je za jedan hrvatski radio otvorila dušu i priznala da je Stefana Đurića Rastu ostavila da bi njihova ćerkica imala mirno i bezbrižno detinjstvo, budući da su oni svakodnevno pravili neke scene. Ana je priznala da nije želela da ćerka… »

Vesti dana »