Povezane vesti

"Spavao sam sa više od 300 žena, hiljade evra sam dao na njih": Šok ispovest Darka Lazića, pevač otkrio tajne o intimnim…

"Spavao sam sa više od 300 žena, hiljade evra sam dao na njih": Šok ispovest Darka Lazića, pevač otkrio tajne o intimnim…

Blic 18.03.2023
Folker Darko Lazić šokirao je sve priznanjima o svojoj intimi, kao i tvrdnjama da je bio sa preko 300 žena. Darko je ispričao da je plaćao devojke za intimne odnose, i to uglavno posle nastupa u inostranstvu. - Čovek koji nije platio s*ks sa… »
"Spavao sam sa više od 350 žena! Bio sam i sa prostitutkama" Darko Lazić šokirao: Bio sam u grupnjaku sa njih 15, svašta…

"Spavao sam sa više od 350 žena! Bio sam i sa prostitutkama" Darko Lazić šokirao: Bio sam u grupnjaku sa njih 15, svašta…

Kurir 18.03.2023
Darko Lazić šokirao je sve priznanjem o svom seksualnom iskustvu u kojem je probao intimne odnose sa 15 devojaka, a plaćao je i prostitutke. Folk pevač priča da je u dvadesetim bio pravi avanturista i da je želeo da isproba mnogo toga u seksu… »
Imao sam grupnjak s 15 žena: Srpski folker priznao i da je plaćao da ima odnose - "Spavao sam s njih 350 i snimao!"

Imao sam grupnjak s 15 žena: Srpski folker priznao i da je plaćao da ima odnose - "Spavao sam s njih 350 i snimao!"

Mondo 18.03.2023
Pevač Darko Lazić otkrio da je spavao s prostitutkama, bio u krevetu s više žena i slikao i snimao odnose. Pevač Darko Lazić otkrio da je spavao s prostitutkama, bio u krevetu s više žena i slikao i snimao odnose Pevač Darko Lazić, koji je… »

Vesti dana »