Povezane vesti

„Ako me otvorite i vidite tumor – odsecite mi obe dojke“: Emotivan govor Šeron Stoun u jeku borbe sa rakom

„Ako me otvorite i vidite tumor – odsecite mi obe dojke“: Emotivan govor Šeron Stoun u jeku borbe sa rakom

Nova 18.03.2023
Emotivan govor slavne glumice. Holivudska glumica Šeron Stoun nedavno je dobila nagradu za hrabrost na događaju Ženskog fonda za istraživanje raka. Šeron se pojavila na dodeli, a onda je otkrila detalje svoje borbe sa rakom. „Te mamografije nisu… »
Šeron Stoun: „Upravo sam izgubila pola svoje imovine, umro mi je brat i imam tumor“

Šeron Stoun: „Upravo sam izgubila pola svoje imovine, umro mi je brat i imam tumor“

City magazine 18.03.2023
Nagrada za hrabrost na ceremoniji Ženskog fonda za istraživanje raka pripala je glumici Šeron Stoun koja je veoma vešto doprinela ceremoniji održavši emotivan govor kojim je predstavila svoju trenutnu borbu sa tumorom. Takođe, glumica nije krila da… »
Ako me otvorite i vidite tumor, odsecite mi obe dojke: Govor Šeron Stoun od koga suze same idu! Otkrila kako izgleda borba s…

Ako me otvorite i vidite tumor, odsecite mi obe dojke: Govor Šeron Stoun od koga suze same idu! Otkrila kako izgleda borba s…

Kurir 18.03.2023
Holivudska glumica Šeron Stoun dobila je nagradu za hrabrost na događaju Ženskog fonda za istraživanje raka. U svom emotivnom govoru osvrnula se na svoju dijagnozu i borbu koju trenutno vodi s rakom dojke. Predsednica događaja, Džejmi Tiš, uručila… »
Ako me otvorite i vidite rak, odsecite mi obe dojke! Šeron Stoun rasplakala svet - otkrila kako izgleda borba sa tumorom

Ako me otvorite i vidite rak, odsecite mi obe dojke! Šeron Stoun rasplakala svet - otkrila kako izgleda borba sa tumorom

Mondo 18.03.2023
Šeron Stoun rasplakala je milione gledalaca emotivnim govorom o borbi za zdravlje. Šeron Stoun rasplakala je milione gledalaca emotivnim govorom o borbi za zdravlje. Slavnoj glumici Šeron Stoun uručena je nagrada za hrabrost na ceremoniji Ženskog… »

Vesti dana »