Povezane vesti

Komemoracija tanasiju uzunoviću: Muk u Narodnom pozorištu (video)

Komemoracija tanasiju uzunoviću: Muk u Narodnom pozorištu (video)

Blic 18.03.2023
Glumac Tanasije Uzinović preminuo je 10. marta u 81. godini života na klinici za urgentnu medicinu VMA. Tanasije će biti sahranjen u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u 14.30 časova, a pre toga održava mu se komemoracija u Narodnom… »
Oproštaj od glumca Tanasija Uzunovića: Hvala za sve nezaboravne uloge

Oproštaj od glumca Tanasija Uzunovića: Hvala za sve nezaboravne uloge

Dnevnik 18.03.2023
Komemoracija dramskom umetniku Tanasiju Uzunoviću (1942-2023) održana je danas na Velikoj sceni njegove matične kuće, u Narodnom pozorištu u Beogradu. Prvak Drame NP – glumac Tanasije Uzunović Tasa preminuo je 10. marta u 81. godini. Upravnik ove… »
"Sve do danas je bio moj ujak": Vojin Ćetković održao emotivni govor na komemoraciji Tanasiju Uzunoviću: "Tada me je…

"Sve do danas je bio moj ujak": Vojin Ćetković održao emotivni govor na komemoraciji Tanasiju Uzunoviću: "Tada me je…

Blic 18.03.2023
Tanasije Uzunović preminuo je 10. marta na VMA, a njegovi najbliži okupili su se u Narodnom pozorištu povodom njegove komemoracije. Porodica, brojne kolege i prijatelji okupili su se da odaju počast glumcu, a među njima bio je i Vojin Ćetković… »
„Zaceli ožiljke na duši i odmori se, prijatelju moj“: Emotivan govor Siniše Kovačevića u čast Uzunovića

„Zaceli ožiljke na duši i odmori se, prijatelju moj“: Emotivan govor Siniše Kovačevića u čast Uzunovića

Nova 18.03.2023
Nekoliko puta govorio sam u ovakvim situacijama opraštajući se od prijatelja i nikada mi nije bilo ovako teško. Taso, brate i prijatelju hvala ti na svemu, na Zariju Vučiću i mnogim drugim ulogama. Nijedna predstava nadalje neće biti ista bez tebe… »
Komemoracija tanasiju uzunoviću: "Za Tasu je gluma bila samoodbrana, njome je odbranio svoju čistotu detata" (foto/video)

Komemoracija tanasiju uzunoviću: "Za Tasu je gluma bila samoodbrana, njome je odbranio svoju čistotu detata" (foto/video)

Večernje novosti 18.03.2023
PRVAK Drame Narodnog pozorišta Tanasije Uzunović, koji je preminuo 10. marta u 81. godini, biće sahranjen danas u 14 časova u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu. FOTO: N. Skenderija Poslednji pozdrav velikom glumcu upravo odaju… »
Ovo je ćerka Tanasija Uzunovića koju je dobio u 50. Godini: Sofija slomljena zbog očeve smrti, neutešna od bola (video)

Ovo je ćerka Tanasija Uzunovića koju je dobio u 50. Godini: Sofija slomljena zbog očeve smrti, neutešna od bola (video)

Kurir 18.03.2023
Ćerka Tanasija Uzunovića, Sofija, pojavila se danas na komemoraciji svog oca, proslavljenog glumca, gde je sa svojom majkom primala saučešće povodom njegove smrti. Vidno skrhana Sofija primala je saučešće od kolega, prijatelja i članova familije… »
„Gleda nas sad Tasa, dobri naš duh, pravedni“: Oproštaj od Tanasija Uzunovića u Narodnom pozorištu

„Gleda nas sad Tasa, dobri naš duh, pravedni“: Oproštaj od Tanasija Uzunovića u Narodnom pozorištu

Nova 18.03.2023
Komemoracija bardu Tanasiju Uzunoviću, koji je preminuo 10. marta u 81. godini, održana je u Narodnom pozorištu u Beogradu. Veliki glumac biće sahranjen u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u 14.30 časova, a opelo će početi u 14 sati… »
Vojin Ćetković otkrio kakav je zaista bio Tanasije Uzunović: Nepoznati detalji sa snimanja mog rođaka sa sela rasplakali…

Vojin Ćetković otkrio kakav je zaista bio Tanasije Uzunović: Nepoznati detalji sa snimanja mog rođaka sa sela rasplakali…

Kurir 18.03.2023
Serija "Moj rođak sa sela" je priča puno humora i topline, zanimljivih likova, a dve zanimljive epizode na ovom projektu ostvarili su Vojin Ćetković i pokojini Tanasije Uzunović. Njih dvojica su u seriji oživeli likove pukovnika Milomira Vranića i… »
"Prišao mi je, zagrlio i pomazio po kosi": Potresne reči Vojina Ćetkovića na oproštaju od Tanasija Uzunovića

"Prišao mi je, zagrlio i pomazio po kosi": Potresne reči Vojina Ćetkovića na oproštaju od Tanasija Uzunovića

Mondo 18.03.2023
Prvak Drame Narodnog pozorišta Tanasije Uzunović, koji je preminuo 10. marta u 81. godini, biće sahranjen danas u 14 časova u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu. Prvak Drame Narodnog pozorišta Tanasije Uzunović, koji je preminuo… »
Kakav je stvarno bio Tanasije Uzunović: Vojin Ćetković o detaljima sa snimanja serije "Moj rođak sa sela", u sali nastao…

Kakav je stvarno bio Tanasije Uzunović: Vojin Ćetković o detaljima sa snimanja serije "Moj rođak sa sela", u sali nastao…

Večernje novosti 18.03.2023
DRAMSKI umetnik Tanasije Uzunović preminuo je prošle nedelje u 81. godini života, a danas je u Narodnom pozorištu u Beogradu održana komemoracija velikom umetniku, na kojoj su govorile kolege. Foto: Jutjub/Beograd Serbia Vojin Ćetković se na… »
Komemoracija tanasiju uzunoviću: Cela sala Narodnog pozorišta odzvanja od jecaja, posle njegovih reči svi su zaplakali…

Komemoracija tanasiju uzunoviću: Cela sala Narodnog pozorišta odzvanja od jecaja, posle njegovih reči svi su zaplakali…

Kurir 18.03.2023
Prvak Drame Narodnog pozorišta Tanasije Uzunović, koji je preminuo 10. marta u 81. godini, biće sahranjen danas u 14 časova u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu. Poslednji pozdrav velikom glumcu upravo odaju kolege na komemoraciji u… »
Ćerka tanasija uzunovića slomljena od bola: Sofija na komomemoraciji ocu došla sa majkom

Ćerka tanasija uzunovića slomljena od bola: Sofija na komomemoraciji ocu došla sa majkom

Blic 18.03.2023
Tanasije Uzunović preminuo je 10. marta u 81. godini, a danas su se njegovi najbliži okupili u Narodnom pozorištu gde je glumcu održana komemoracija. Tanasijeva ćerka, Sofija pojavila se sva u crnini, a sa njom je došla i njena majka, glumčeva… »

Vesti dana »