Povezane vesti

Izvređao je najstrašnije, pa plakao i kukao - idiot sam! Zvezdan se posle lekara jadao Ani da mu se stanje pogoršalo!

Izvređao je najstrašnije, pa plakao i kukao - idiot sam! Zvezdan se posle lekara jadao Ani da mu se stanje pogoršalo!

Mondo 18.03.2023
Gledaoci smatraju da Zvezdan Slavnić pokušava da kontroliše Anu kroz manipulaciju, naročito nakon scena koje su se sinoć odigrale u Zadruzi. Gledaoci smatraju da Zvezdan Slavnić pokušava da kontroliše Anu kroz manipulaciju, naročito nakon scena… »
Dno dna! Zvezdan izmislio da mu se pogoršalo zdravstveno stanje da bi se Ana sažalila, pa se potrudio i da zaplače: "Bio sam…

Dno dna! Zvezdan izmislio da mu se pogoršalo zdravstveno stanje da bi se Ana sažalila, pa se potrudio i da zaplače: "Bio sam…

Blic 18.03.2023
Zvezdan Slavnić ne prestaje da šokira javnost svojim ponašanjem u rijalitiju "Zadruga", a nakon što je doživeo nervni slom i polomio sve po Beloj kući, otišao je kod Ane Ćurčić. Njegova bivša partnerka, Ana krenula je da iznosi jezive detalje… »
"Kardiolog mi je rekao da mi se stanje stravično pogoršalo" Zvezdan pokušava da manipuliše Anom! Vređao je, pa zakukao…

"Kardiolog mi je rekao da mi se stanje stravično pogoršalo" Zvezdan pokušava da manipuliše Anom! Vređao je, pa zakukao…

Kurir 18.03.2023
Zvezdan Slavnić nakon žestoke svađe sa bivšom ženom Anom Ćurčić, tokom koje ju je izvređao i optužio da je s njim imala s*eks u krevetu njenog bivšeg muža, dok je još s njim bila u braku, sada pokušava da smiri situaciju. Najpre je plakao, a… »
Zvezdan Slavnić izveden iz "zadruge": Nakon brutalnog sukoba sa Anom napustio imanje, mreže se usijale: "Nemojte da ga…

Zvezdan Slavnić izveden iz "zadruge": Nakon brutalnog sukoba sa Anom napustio imanje, mreže se usijale: "Nemojte da ga…

Blic 18.03.2023
Zadrugar Zvezdan Slavnić i njegova bivša nevenčana supruga Ana Ćurčić sinoć su se žestoko sukobili i izneli sav prljav veš. On je u više navrata pokazao je svoju agresnivnu stranu, a ni u jednom trenutku nije krio da je imao vrlo rastrzan odnos… »
"Doveo si je u moj stan i spavao sa njom": Ana Ćurčić otkrila detalje odnosa sa Zvezdanom pre "Zadruge", Slavnić u suzama…

"Doveo si je u moj stan i spavao sa njom": Ana Ćurčić otkrila detalje odnosa sa Zvezdanom pre "Zadruge", Slavnić u suzama…

Blic 18.03.2023
Zvezdan Slavnić napravio je haos u Beloj kući, gde je polupao sve i pobegao sa imanja, a onda se vratio kod bivše supruge Ane Ćurčić. On je pričao Ani kako mu je krivo zbog svega, i potom krenuo da plače. - Svaki moj i tvoj razgovor je ovde bio… »
Nasilnik zvezdan Slavnić: Preti, psuje, zaleće se da bije Anu Ćurčić: Jezive scene pravi u Zadruzi (foto)

Nasilnik zvezdan Slavnić: Preti, psuje, zaleće se da bije Anu Ćurčić: Jezive scene pravi u Zadruzi (foto)

Blic 17.03.2023
Zvezdan Slavnić i njegova bivša partnerka Ana Ćurčić žestoko su se sukobili večeras u rijalitiju "Zadruga 6", pa je on potpuno izgubio kontrolu i šokirao sve agresivnim ponašanjem. - Zorice, što zadrugari misle da ti negativno utičeš na Anu? -… »
Zvezdan Slavnić naprasno napustio zadrugu! Evo gde je viđen i šta je sve vreme čekao

Zvezdan Slavnić naprasno napustio zadrugu! Evo gde je viđen i šta je sve vreme čekao

Blic 17.03.2023
Kontroverzni učesnik rijalitija "Zadruga 6" Zvezdan Slavnić naprasno je napustio poznato imanje u Šimanovcima. Naime, poznato je da je Zvezdan Slavnić od septembra prošle godine u "Zadruzi", te da se njemu pridružila i nevenčana supruga Ana… »

Vesti dana »