Povezane vesti

„Taj lik se zaljubio u mene i kasnije nam zapalio auto“: Slađa Delibašić opisala jezive detalje iz prošlosti

„Taj lik se zaljubio u mene i kasnije nam zapalio auto“: Slađa Delibašić opisala jezive detalje iz prošlosti

Nova 18.03.2023
Jedva izvukla živu glavu. Pevačica Slađa Delibašić karijeru je započela u grupi Đogani Fantastico, a tokom devedesetih je harala sa svojim tadašnjim suprugom Đoletom Đoganijem. Ipak, imala je udvarače, i to iz kriminalnog miljea. „Đole i ja… »
Nije htela da ode na večeru sa njim, on joj digao auto u vazduh: Slađi Đogani se udvarao kriminalac - Svašta je tu bilo!

Nije htela da ode na večeru sa njim, on joj digao auto u vazduh: Slađi Đogani se udvarao kriminalac - Svašta je tu bilo!

Mondo 18.03.2023
Pevačica Slađa Đogani prisetila se nastupa devedesetih, ali i problema koje je imala s navalentnim Italijanom. Pevačica Slađa Đogani prisetila se nastupa devedesetih, ali i problema koje je imala s navalentnim Italijanom Pevačica Slađa… »
Slađi Delibašić je kriminalac digao auto u vazduh: Pevačica je ovako pričala o torturama iz devedesetih, evo zbog čega su…

Slađi Delibašić je kriminalac digao auto u vazduh: Pevačica je ovako pričala o torturama iz devedesetih, evo zbog čega su…

Blic 18.03.2023
Pevačica Slađa Delibašić je devedesetih godina harala estradom s tadašnjim suprugom Đoletom i njihovom grupom "Đogani fantastiko". Oni su jedno vreme živeli u Italiji, a Slađa je u nekoliko navrata pričala da su joj se nudili milioneri iz… »
Kriminalac mi je digao auto u vazduh jer sam ga odbila! Slađa o torturama iz devedesetih: Morala sam da bežim i menjam…

Kriminalac mi je digao auto u vazduh jer sam ga odbila! Slađa o torturama iz devedesetih: Morala sam da bežim i menjam…

Kurir 18.03.2023
Pre nego što su 1992. Slađa Delibašić i Đole Đogani objavili prvi album u Jugoslaviji i postali najpopularniji denseri na ovim prostorima, nekoliko godina su proveli u Italiji i tamo su vrlo uspešno izvodili plesne tačke po klubovima i… »

Vesti dana »