Повезане вести
Легендарни српски кошаркаш стишава еуфорију црно-белих: „Не треба се заносити и Топ 8 је одличан резултат!“
Хот спорт 18.03.2023
Видећемо крајње домете! Кошаркаши Партизана Моззарт Бет једном ногом су већ у Топ 8 фази Евролиге, али док не буде званично, не треба ништа узимати здраво за готово. Одличне партије екипе Жељка Обрадовића прокоментарисао је и… »
Може ли Партизан да освоји Евролигу? Ребрача: "Не заносите се!"
Спортске.нет 18.03.2023
Кошаркаши Партизан победом против двоструког узастопног шампиона Ефеса у Истанбулу приближили су се пласману у Топ 8 фазу Евролиге. Црно-бели после 29 евролигашких утакмица заузимају седмо место на табели са скором 16-13 и близу… »
Партизан није ни за плеј-оф!
Спортске.нет 18.03.2023
У четвртак увече кошаркаши Партизана савладали су двоструког узастопног првака Европе турски Ефес у гостима и направили огроман корак ка пласману у Топ 8 Евролиге. Дан касније фудбалери црно-белих проажени су од… »
Вести дана »
Немања Радоњић није теже повређен: враћа се на терен пре краја сезоне
Мондо пре 12 минутајош 93 повезане
"Можда ћемо морати да обарамо руске авионе": Председник НАТО државе запретио Москви да ће предузети озбиљније акције
Курир пре 33 минутајош 51 повезана
Пријава за легализацију траје 60 дана. Почиње сутра у 4 ујутру, ово је све што би грађани требало да знају
Ало пре 2 сатајош 34 повезане
Бивши фудбалер Звезде срушио црвено-беле на Маракани, па се "извинио": Војводина је овако дошла до победе
Телеграф пре 2 сатајош 31 повезана



