Povezane vesti
Evropske berze beleže najgoru nedelju u godini
Blic 18.03.2023
Evropske akcije zaokružile su turbulentnu nedelju negativnom sesijom u petak, uprkos najavama da će "Credit Suisse" i "First Republic Bank" dobiti finansijsku pomoć namenjenu sprečavanju krize u bankarskom sektoru. Panevropski Stokk 600 Indeks je završio… »
"Dov" indeks je u petak spustio skoro 400 poena: Nervoza na berzi tokom vikenda, čeka se odluka Fed-a
Blic 18.03.2023
Akcije su pale u petak pošto su se investitori povukli sa pozicija u "First republic" i drugih akcija banaka usred dugotrajne zabrinutosti oko stanja u bankarskom sektoru SAD. "Dov Jones Industrial Average" izgubio je 384,57 poena, ili 1,19%, i zatvorio… »
Vesti dana »
Danas hladno, pre podne ponegde slab sneg, od sredine dana razvedravanje, do tri stepena
N1 Info pre 3 satajoš 19 povezanih
Odloženo suđenje novosadskim aktivistima, traži se ukidanje poternice
Radio 021 pre 12 minutajoš 16 povezanih
Počela prijava penzionera za pakete solidarne pomoći za 2026. godinu
Plus online pre 1 satjoš 14 povezanih
Jokić o Mareju: "Ne bih ga menjao ni za koga... On je definitivno broj jedan"
B92 pre 2 minutajoš 28 povezanih
Zagreb na nogama, pošto je Grad zabranio, Vlada uzima stvar u svoje ruke: Ispuniće želje rukometaša i dočekati ih uz Tompsona
Danas pre 22 minutajoš 15 povezanih

