Povezane vesti
Postignut dogovor u Egiptu: Izrael i Palestina uzdržavaće se od nasilja pred početak Ramazana
Euronews 19.03.2023
Predstavnici Izraela i Palestine danas su u Egiptu u poznatom letovalištu Šarm El Šeik u okviru inicijative SAD i Jordana postigli dogovor o obuzdavanju nasilja pred početak Ramazana, svetog meseca za islamske vernike. U zajedničkom saopštenju koje je… »
Egipat domaćin izraelsko-palestinskih pregovora uoči ramazana
Al Jazeera 19.03.2023
Sastanak je uslijedio nakon samita u Jordanu održanog 26. februara uz posredovanje SAD-a. Egipat je ugostio izraelske i palestinske dužnosnike u ljetovalištu Sharm el-Sheiku u naporima koje podupiru SAD i Jordan, kako bi se smirio val nasilja na Zapadnoj… »
Izraelsko-palestinski pregovori u Egiptu radi smirivanja tenzija uoči Ramazana
Euronews 19.03.2023
Egipat je danas domaćin pregovora izraelskih i palestinskih zvaničnika u letovalištu Šarm el-Šeik, u okviru inicijative SAD i Jordana pokrenute s ciljem da se smire tenzije i talas nasilja na Zapadnoj obali uoči svetog muslimanskog meseca Ramazana. Ovaj… »
Vesti dana »

"Sastanak da, Moskva ne": Zelenski: Spremni smo za susret sa Putinom, Amerika mora da reaguje ako Rusi nisu
Blic pre 1 satjoš 29 povezanih

Izrael pojačava vojnu ofanzivu u Gazi uz mobilizaciju desetina hiljada rezervista
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 24 povezane

Visoke temperature i vremenske nepogode u Srbiji: crveno upozorenje za Pomoravlje i jugoistok
Naslovi.ai pre 1 satjoš 43 povezane

ORF o kontraprotestima u Srbiji: Organizuje ih vladajuća stranka, pritisci na zaposlene u javnom sektoru
N1 Info pre 9 minutajoš 22 povezane