Povezane vesti

Gvardiola: Izvukao sam Halanda da ne obori rekord Mesija!

Gvardiola: Izvukao sam Halanda da ne obori rekord Mesija!

Sport klub 19.03.2023
Podeli : Mančester siti je u subotu u četvrtfinalu FA kupa deklasirao drugoligaša Barnli sa čak 6:0. Još jednom je briljirao Erling Haland, koji je do 59. minuta zabio prva tri gola Sitija, da bi ga četiri minuta posle toga Pep Gvardiola izveo iz… »
Mateus: Fudbaleri Bajerna ne bi trebalo da se plaše Halanda

Mateus: Fudbaleri Bajerna ne bi trebalo da se plaše Halanda

Politika 19.03.2023
MINHEN - Nekadašnji nemački reprezentativac Lotar Mateus izjavio je da fudbaleri Bajerna ne bi trebalo da se plaše napadača Mančester sitija Erlinga Halanda u predstojećim mečevima četvrtfinala Lige šampiona, prenosi Skaj Nemačka. Haland je ove… »
Mateus: Bajern ne bi trebalo da se plaši Halanda

Mateus: Bajern ne bi trebalo da se plaši Halanda

Sportski žurnal 19.03.2023
Haland je ove sezone postigao 42 gola na 37 mečeva u svim takmičenjima. Nekadašnji nemački reprezentativac Lotar Mateus izjavio je da fudbaleri Bajerna ne bi trebalo da se plaše napadača Mančester sitija Erlinga Halanda u predstojećim mečevima… »
Čuveni nemac o halandu pred utakmicu bajerna i sitija: ’Igrao je on često u prošlosti protiv Bajerna dok je nosio dres…

Čuveni nemac o halandu pred utakmicu bajerna i sitija: ’Igrao je on često u prošlosti protiv Bajerna dok je nosio dres…

Hot sport 19.03.2023
Bivši vezni igrač hrabri igrače. U okviru četvrt finala Lige šampiona, minhenski Bajern će odmeriti snage sa Mančester sitijem, a u centru pažnje je norveški napadač Erling Haland, koji je u osmini finala protiv Lajpciga postigao čak pet… »
Gvardiola: Haland je neverovatan igrač, postigao je osam golova za četiri dana

Gvardiola: Haland je neverovatan igrač, postigao je osam golova za četiri dana

Politika 19.03.2023
MANČESTER – Menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola ponovio je da je norveški fudbaler Erling Haland neverovatan igrač, pošto je za četiri dana na dve utakmice postigao osam golova, prenose britanski mediji. Haland je u utorak na revanš meču… »
Gvardiola impresioniran halandom: ’Postigao je osam golova za četiri dana, to je neverovatno!’

Gvardiola impresioniran halandom: ’Postigao je osam golova za četiri dana, to je neverovatno!’

Hot sport 19.03.2023
Norvežanin nastavlja sa sjajnim partijama. Pep Gvardiola, trener Mančester sitija, rekao je za Erlinga Halanda da je neverovatan igrač. On je za samo četiri dana na dve utakmice postigao čak osam golova. U utorak u osmini finala Lige šampiona u… »
Gvardiola: Haland je neverovatan igrač, postigao je osam golova za četiri dana

Gvardiola: Haland je neverovatan igrač, postigao je osam golova za četiri dana

Sportski žurnal 19.03.2023
Norvežanin je Lajpcigu dao pet, a Barnliju tri gola. Menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola ponovio je da je norveški fudbaler Erling Haland neverovatan igrač, pošto je za četiri dana na dve utakmice postigao osam golova, prenose britanski mediji… »
Ironični Gvardiola: "Ponovo sam izvadio Halanda da ne bi srušio Mesija"

Ironični Gvardiola: "Ponovo sam izvadio Halanda da ne bi srušio Mesija"

Sportske.net 19.03.2023
Mančester siti je u sinoć u četvrtfinalu FA kupa deklasirao drugoligaša Barnli sa 6:0. Još jednom je briljirao Erling Haland, koji je do 59. minuta postigao prva tri gola, da bi ga četiri minuta nakon toga Pep Gvardiola izveo iz igre. Isto je uradio… »
Mateus: Bajern ne treba da se plaši Holanda?!

Mateus: Bajern ne treba da se plaši Holanda?!

Sport klub 19.03.2023
Podeli : Norveški napadač Erling Holand „seje strah“ u dresu Mančester Sitija u tekućoj sezoni, a poslednja „žrtva“ korpulentnog ofanzivca bio je Barnli, kojem je 22-godišnjak u subotu na utakmici FA kupa postigao tri gola u trijumfu… »
Gvardiola oduševljen halandom: ''Ja sam u Barseloni igrao 11 godina i postigao sam 11 golova. On je to uradio maltene za…

Gvardiola oduševljen halandom: ''Ja sam u Barseloni igrao 11 godina i postigao sam 11 golova. On je to uradio maltene za…

Večernje novosti 19.03.2023
Menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola ponovio je da je norveški fudbaler Erling Haland neverovatan igrač, pošto je za četiri dana na dve utakmice postigao osam golova, prenose britanski mediji. FOTO: Tanjug/AP Haland je u utorak na revanš meču… »
Siti razbio Barnli za polufinale FA Kupa

Siti razbio Barnli za polufinale FA Kupa

Danas 18.03.2023
Fudbaleri Mančester Sitija prvi su polufinalisti FA kupa Engleske nakon što su na svom terenu više nego ubedljivo slavili protiv drugoligaša Barnlija. Utakmica je završena rezultatom 6:0! Bio je to duel aktuelnog šampiona Engleske i trenutno lidera… »
Čudesni Erling Holand! Norvežanin uništio tim legende "građana"! Mančester siti pregazio Barnli i plasirao se u polufinale…

Čudesni Erling Holand! Norvežanin uništio tim legende "građana"! Mančester siti pregazio Barnli i plasirao se u polufinale…

Večernje novosti 18.03.2023
VENSAN Kompani u ulozi trenera vratio se na "Etihad" i izveo svoj Barnli na crtu engleskom gigantu, timu čiji je kapiten bio, Mančester sitiju. Ipak, veče mu je pokvario čudesni Erling Holand, sa svoja tri gola, od ukupno šest svog tima u ubedljivoj… »

Vesti dana »