Povezane vesti

Tri godine nakon razvoda našla novog dečka: Srpska pevačica otkrila kroz šta je sve prošla - Vučem ozbiljne posledice!

Tri godine nakon razvoda našla novog dečka: Srpska pevačica otkrila kroz šta je sve prošla - Vučem ozbiljne posledice!

Mondo 20.03.2023
Katarina Sotirović ispričala je kako se nosila sa razvodom od košarkaša Aleksandra Rašića posle 14 godina braka, a važili su za par s naslovnice. Katarina Sotirović ispričala je kako se nosila sa razvodom od košarkaša Aleksandra Rašića posle… »
Tek sada sam našla nekog: Pevačica Katarina Sotirović tri godine posla razvoda od Aleksandra Rašića kaže da je prošla…

Tek sada sam našla nekog: Pevačica Katarina Sotirović tri godine posla razvoda od Aleksandra Rašića kaže da je prošla…

Večernje novosti 20.03.2023
PEVAČICA Katarina Sotirović prošla je kroz izuzetno težak period nakon razvoda od svog supruga košarkaša Aleksandra Rašića. Foto: Ata images Kako je istakla u emisiji "Ordinacija", njih dvoje su se dva puta razvodili, a nakon drugog pokušaja da… »
"Tek sada sam našla nekog, posle 3 godine": Pevačica prošla kroz pakao zbog razvoda, pa otkrila: "Vučem ozbiljne posledice"

"Tek sada sam našla nekog, posle 3 godine": Pevačica prošla kroz pakao zbog razvoda, pa otkrila: "Vučem ozbiljne posledice"

Blic 19.03.2023
Pevačica Katarina Sotirović prošla je kroz izuzetno težak period nakon razvoda od svog supruga košarkaša Aleksandra Rašića. Kako je istakla u emisiji "Ordinacija" na RTS-u, njih dvoje su se dva puta razvodili, a nakon drugog pokušaja da svoj brak… »

Vesti dana »